Konserin ilk yarısında sahneye çıkan Mustafa Keser, ‘Benzemez Kimse Sana’ parçasıyla seyircisini selamladı. Daha sonrasında 'Tutku', 'Yeşil Yeşil’ gibi sevilen şarkılarını söyledi. Seslendirdiği şarkılarla hayranlarını mest eden sanatçı, yaptığı esprilerle de Kuruçeşme’yi kahkahaya boğdu.

MİLENYUM KLEOPATRASI

Sahneden alkışlarla uğurlanan Keser, ikinci bölümde sahneyi Bülent Ersoy’a bıraktı. Diva, 'Gençliğe Veda’ şarkısıyla sahneye giriş yaparak, klasikleşmiş şarkılarını seslendird. Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy, şarkıları kadar ihtişamı ile de izleyenleri mest etti.

Kuruçeşme konserine Kleopatra olarak çıkan Ersoy, Pınar Kerimoğlu’nun tasarladığı kostümle göz kamaştırdı. Tasarımı, hazırlığı ve dikimi 3 hafta süren elbiseye yaklaşık 1400 adet çivi ve 1000 adet swarovski taş işlendi. 20 metre zincir kullanılan elbisenin ipek kumaşı Milano’dan getirtildi. Milenyum Kleopatra’sı olarak tasarlanan elbise ile diva, izleyenleri büyüledi.

DEVLERİN DÜETİ
Konserin sonunda aynı sahneyi paylaşan Bülent Ersoy ve Mustafa Keser ‘Ela Gözlüm, Yürü Dilber Yürü’ gibi parçalarda düet yaparak muhteşem bir finale imza attılar. Güçlü yorumlarıyla Kuruçeşme’yi inleten iki usta, dakikalarca ayakta alkışlandı. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, geçmişten bugüne iz bırakan şarkılar ile zamanda yolculuk yaşattı.

Bülent Ersoy, Kuruçeşme konserinin ardından Bodrum da Günay Restaurant'ta farklı bir imajla sahne aldı.

Editör: TE Bilisim