Alternatif rock müziğinin sevilen gruplarından mor ve ötesi, önceki akşam Vodafone Park'ta tarihi bir konsere imza attı. KerkiSolfej organizasyonuyla gerçekleşen konserde, Türkiye'de ilk kez bir Türk müzik grubu stat konseri vererek yaklaşık 35 bin kişiyle buluştu.

Konserin öncesinde ön grup olarak sahne alan The Ringo Jets eğlence dolu bir açılış gerçekleştirdi.


Yeni Albümün İlk İstanbul Konseri

Bir yılın ardından ilk İstanbul konserini gerçekleştiren mor ve ötesi, yeni albümü Sirenler'den sevilen şarkılarını İstanbullular için söyledi.

mor ve ötesi Sevgisi Stadyuma Sığmadı

Konser alanını saatler öncesinde dolduran mor ve ötesi hayranları statın önünde  kilometrelerce kuyruk oluşturdu. Bu akşama özel olarak kurulan dev sahnede mor ve ötesi'ne 14 kişilik dans ekibi eşlik etti. Dans şovlarıyla konser adeta görsel şölene dönüştü.

3 yıldır bugünün hayalini kurduklarını belirten Harun Tekin, coşkulu kalabalığa heyecan ve mutluluklarını paylaştıkları için sahneden teşekkürlerini sundu.

Akşam boyunca mor ve ötesi şarkılarına eşlik eden sevenleri, doyasıya eğlendiler. Konserin finali sonrasında dinleyicisinin yoğun alkış ve tezahüratları üzerine grup yeniden sahneye çıkarak bisi Park şarkısıyla bitirdi.

Dolu Kadehi Ters Tut, Efes Antik Tiyatro'da konser verdi Dolu Kadehi Ters Tut, Efes Antik Tiyatro'da konser verdi

Mor ve Ötesi Grubu'nun solisti Harun Tekin, Pandemi sonrası ilk büyük konserini İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone İnönü Stadyumu'nda verdi.