Hayranları tarafından ‘Müslüm Baba’ lakabıyla anılan Gürses, ikon haline gelmiş yorumunu aramızdan ayrıldıktan sonra da miras olarak dinleyicilerine bıraktı. Yoğun ve hummalı bir çalışma gerçekleştirilen ‘Tozlu Raflar’ albümü Müslüm Baba’nın benzersiz mirasını, kendi seslendirdiği hiç duyulmamış şarkılarıyla yeniden canlandırıyor.

                                              Muhteşem Candan (Elenor Müzik Sahibi)

Elenor Müzik'in sahibi Muhteşem Candan lansmanda davetlilerle yakından ilgilendi.

‘Tozlu Raflar’ projesi için 18 Nisan Perşembe akşamı Beykoz Kundura Fabrikası’nda unutulmayacak bir lansman gecesi gerçekleştirildi. Tozlu Raflar için özel olarak hazırlanan atmosfer katılımcıların beğenisini topladı. Müzik ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin katılım gösterdiği gecede unutulmayacak anlar yaşandı. Geceye katılanlar arasından Yapımcı Muhteşem Candan, oyuncular Oktay Kaynarca, Erkan Can, ve türkücü Bülent Serttaş dikkat çekti.

Oktay Kaynarca

Oktay Kaynarca

Erkan Can-1

Erkan Can

Bülent Serttaş

Süperstar'ın Beşiktaş Stadyumu Çıkarması Süperstar'ın Beşiktaş Stadyumu Çıkarması

Bülent Serttaş

Müslüm Gürses Lansmanı Onr09623MÜSLÜM GÜRSES ADETA SAHNEDEYDİ!

Müslüm Gürses’in hiç duyulmamış 6 farklı şarkısının tanıtıldığı gecede büyük bir sürpriz yaşandı. Müslüm Gürses, hologram teknolojisiyle sahnede canlandı. Şarkılarını Müslüm Gürses’in kendi görüntüsü ve sesinden dinleyen davetliler sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşadı.

Emre Tuzla (Tozlu Raflar Projesi Yürütücü Yapımcı)

Uygulayıcı Yapımcı Emre Tuzla

Usta sanatçı Müslüm Gürses’in şarkıları, hikayesi, duyguları ‘Tozlu Raflar’ ile hem unutulmaz kitlesine hem de yeni nesillere aktarılıyor. Onun mirası, yenilikçi yorumlar ve modern prodüksiyonlarla zenginleşirken, özgün duygusal yoğunluğu ve derinliği korunuyor.

Muslum Gurses Tozlu Raflar Ee 02 D

Altı şarkılık bu çok özel albümün, şarkı listesi şu şekilde:

1. Çok Sevdim (Söyleyemedim)

2. Sevda Kurbanı

3. Altın İken Tunç Oldum

4. Çöpçatan

5. Ah Bu Dünya

6. Sarı Saçlarından Sen Suçlusun

Editör: Olcay Ünal Sert