Geçtiğimiz günlerde “Kara Plak / Geceye Bir Şarkı’’ albümünü çıkartan sanatçı yeni şarkılarını Türkiye turnesinde sevenleri için seslendirecek.

Nazan Oncel 9.2.2024

Dinleyicisinin bugünlere taşıdığı ve her biri hit olan zamansız şarkılarını yurdumuzun dört bir yanından dinleyicisiyle hep bir ağızdan söyleyecek olmanın heyecanını yaşadığı turnesine 13 Nisan’da Ankara TED Koleji’nde başlayacak olan Nazan Öncel 10 Mayıs Konya Selçuklu Kongre Merkezi, 13 Mayıs Gaziantep GAÜN Mavera KSM, 16 Mayıs Adana Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu, 27 Mayıs İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, 17 Haziran Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu ve 30 Haziran Antalya Açıkhava’da devam edecek.

Petek Dinçöz, Muğla Spor Dayanışma Gecesi'nde konser verdi Petek Dinçöz, Muğla Spor Dayanışma Gecesi'nde konser verdi

Nazan Oncel Bakırköy (2)
 
’’Üç dakikaya sığdırdığım hikâyelerle hazırladığım  Kara Plak / Geceye Bir Şarkı albümüm ’’iyi ki de yaptım dediğim işlerden biri oldu. Sevilmesi sahiplenilmesi hayatımın bu sürecinde bizi Türkiye turnesiyle buluşturmaya hazırladı. KerkiSolfej ile çıkacağımız bu yol müziğimle dinleyicisi arasında sağlam bir asma köprü kuracağı için kıymetli bir yolculuk olacak; emeği geçen herkese minnettarım.” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Nazan Öncel (1)-1

Editör: Olcay Ünal Sert