Kadir Doğulu'nun bir eğlence mekânında kadınlarla olan görüntülerinin basına sızmasından sonra gözler Neslihan Atagül’e çevrilmişti. Atagül’ün annesinden gelen “Kızım da ayrılmak istiyor” açıklamasından sonra bile sessizliğini koruyan Atagül eşi Kadir Doğulu ile Azerbaycan’a gitti ve son paylaşımları sosyal medyanın diline düştü.

2016 yılında oyuncu Kadir Doğulu ile nikah masasına oturan Neslihan Atagül’ün eşiyle ilgili çıkan haberlere sessiz kalması ve normal karşılaması sevenlerinin bir kısmını üzerken bir kısmında da tepkiye neden oldu.

Yaşananlara sessiz kalan Atagül’e “Kendine bunu yapma”, “Sen çok değerlisin” gibi yorumlar gelirken ünlü oyuncunun son paylaşımları takipçilerini şoke etti.

Bir mekânda yabancı bir kadınla sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkan Doğulu’nun görüntüleri için “Gürültülü bir mekânda normal bir konuşma” diye açıklama yapan Neslihan Atagül, dün eşiyle Azerbaycan’a uçtu.

Neslihan Atagül, ihanet sorusuna yanıt verdi: Gördüğüne neden inanmıyorsun?"

Neslihan Atagül, ihanet sorularına "Bunu mu merak ediyorsun gerçekten? Gördüğüne neden inanmıyorsun?" diye yanıt verince araya eşi Kadir Doğulu girdi.

Kadir Doğulu; "Medeni bir cesaretle güzel bir soru sormak istedi. Nereye gideceğini anladığım için müdahale etmek istedim. Hepimizin hayatları var. Biri gözlemliyor sizi. O özel hayat değil. O sizin şahsiyetinizin şahitliği. 

Benim şahsi hayatımla, eşimin şahsi hayatıyla ilgilenmek isterseniz eğer bunu sorabilirsiniz; 'bu kadar çıkan habere rağmen nasıl eş olmayı becerebiliyorsunuz?' diyebilirsiniz meselâ. Bu kadar ortalığa yayılan haber silsilesi benim Annemle Babamın arasını bozarken, sizin aranızı bozmuyor diyebilirsiniz meselâ. Neden, 'ben erkek arkadaşımla bir kız yaklaşınca kızıyorum, siz kızmıyorsunuz?' diyebilirsiniz meselâ" diyerek yanıt verdi.

'Dünya Güzellerim Tatilde' yakında Show Tv de başlıyor! 'Dünya Güzellerim Tatilde' yakında Show Tv de başlıyor!

Neslihan Atagül Bakü de dikkatle eşi Kadir Doğulu'nun verdiği yanıtı dinledi.


.

Editör: TE Bilisim