Peter Quilter’in orijinal hikayesinden Serkan Budak’ın uyarlaması ve yönetmenliği ile sahnelenecek oyununun yapımcılığı Epizot Görsel Sanatlar’a, müzik direktörlüğü ise Metin Özülkü’ye ait. ‘Kalpten Kalbe’, yoğun hazırlık sürecinin ardından 15 Ocak 2022’de Akatlar Kültür Merkezi’nde seyirci karşısına çıkacak.

Tan Sağtürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü oldu Tan Sağtürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü oldu

DANS, KAHKAHA VE ROMANTİZM BİR ARADA

perdede üç farklı hikaye anlatan oyun aynı zamanda Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy’un dans performansları ve özel müzikleri ile hüznü ve neşeyi birlikte sahne taşıyor.

Oyunun ilk bölümünde, belirli bir yaşa gelmiş olmalarına rağmen bir türlü mutluluğu bulamayan Sema ve Mete, birbirlerini tanıdıktan sonra gerçek aşkla tanışacak.

İkinci bölümde boşanmayı kafasına koymuş Leyla ve Tarık çiftinin birbirinden kopamayışının hikayesi, son bölümde ise dördüncü evliliğini yapmak üzere olan Nihal’in karşılaştığı talihsiz olayları kardeşi Nihat’ın yardımıyla çözüme kavuşturma hikayesi sahnede olacak.

Tek kişilik gösterisi ile 5 yılı aşkın süredir seyirci ile buluşan Nilgün Belgün, uzun bir aradan sonra tiyatro oyununda rol alırken iki eski dost da ilk kez birlikte bir projede yer alıyorlar.