Hayranlarının karşısına birlikte çıkan ikili, kendilerini dinlemeye gelen müzikseverlere kelimenin tam anlamıyla müzik ziyafeti çektiler. Geçmişten günümüze sevilen şarkılarını birlikte düet yaparak sevenleriyle beraber hep bir ağızdan seslendiren Nükhet Duru ve Cenk Eren, harika performansıyla parmak ısırttı. Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz merhum sanatçı Özkan Uğur’u anmayı unutmayan ikili, beraber “Ele Güne Karşı” şarkısını söylediler.

Beyhan Saran’ın yaşamı kitap oldu. Beyhan Saran’ın yaşamı kitap oldu.

Söyledikleri şarkılar kadar sahnede sürekli birbirlerine takılarak şakalaşan muhteşem ikili, “Konser tadında stand-up yapıyoruz. Buda bizim yeni konseptimiz” diyerek hayranlarını kahkahaya boğdu. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede Kalan Nükhet Duru ve Cenk Eren, alkışlar eşliğinde programlarını noktaladılar.

Nükhet Duru ve Cenk Eren'in arası neden açılmıştı?

Nükhet Duru, gazeteci Olcay Ünal Sert'e vermiş olduğu bir röportajda Cenk Eren için "Ben onu bir yerlere getirdim, o yine eğlendirici olmayı seçti." demişti. Bu söze içerleyen Cenk Eren, Duru'ya mesafe koyarak uzun süre araları açık kalmıştı. İkili kısa süre önce yine Günay da Emel Sayın'a eşlik ederek arada ki buzları eritmişti.

Editör: TE Bilisim