Ankara'daki 'istek parça' cinayeti, Türkiye'yi ayağa kaldırdı.

Kentteki bir eğlence mekanında 3 kişi, istekte bulundukları parçayı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyen Onur Şener'e saldırdı. Aldığı darbelerle ağır yaralanan Şener hastanede hayatını kaybetti.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili 3 kişiyi gözaltına aldı. Zanlıların emniyetteki işlemlerinin sürdüğü, hayatını kaybeden Onur Şener'in Ankara'da toprağa verileceği öğrenildi.

HADİSE İLE YAPTIĞI DÜET ORTAYA ÇIKTI

Son olarak, katledilen Onur Şener'in, 9 yıl önce O Ses Türkiye yarışmasına katılarak şarkıcı Hadise ile düet yaptığı görüntüler ortaya çıktı. Şener, 2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştı.

Ümit Besen'den 'babalık' iddiası ile ilgili açıklama geldi Ümit Besen'den 'babalık' iddiası ile ilgili açıklama geldi

HAYRAN KALMIŞTI...

O Ses Türkiye programında "Show Must Go On" şarkısıyla hafızalara kazınan Onur Şener, ünlü şarkıcı ile düet yapmıştı.

Hadise Onur Şener'in sahnede sesini duyunca hayran kalmıştı.

HADİSE'DEN 'ONUR ŞENER' PAYLAŞIMI

Şener'in, Hadise ile birlikte düet yaptığı anların gündem olmasının ardından; ünlü şarkıcıdan da bir paylaşım geldi. 

Katledilen müzisyenin bir fotoğrafını, sosyal medya hesabından paylaşan Hadise, şu notu düştü:

"O Ses Türkiye sahnesinde birlikte şarkı söylediğim Onur Şener'in canice öldürülmesini kabul edemiyorum... Çok üzgünüm, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. İstediğimiz tek şey müziğe, sanatçıya ve sanata saygı!"

TED ANKARA KOLEJİ MEZUNU ÇIKTI

Öte yandan Şener'in, TED Ankara Koleji mezunu olduğu da öğrenildi. Şener'in, 1995 yılında TED Ankara Koleji'nden mezun olduğu açıklandı. 

Müzisyenin ölüm haberinin duyulmasının ardından, TED Koleji'nden şu paylaşım yapıldı:

"1995 senesi mezunumuz Onur Şener'i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Şiddetin bizden aldığı son kişi olmasını umuyor; kendisine Allah'tan rahmet, sevenlerine baş sağlığı diliyoruz."

HALUK LEVENT: KATİLLERDEN İKİSİ ÇALIŞMA BAKANLIĞI'NDA MÜFETTİŞ

Sanatçı Haluk Levent, müzisyen Onur Şen’i öldüren kişilerin kimliklerini ve hangi kamu kuruluşunda çalıştıklarını paylaştı. 

Levent, Ali G.’nin Çalışma ve Sosyal Güvenliği Bakanlığı’nda bürokrat, İlker K’nin aynı bakanlıkta müfettiş olduğunu, Semih S.'nin ise kamu savunma şirketi TAİ’de mühendis olduğunu kaydetti.

Levent yaptığı paylaşımda, “Şimdi Ahbaplar bildirdi. Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığında müfettiş, bir tanesi TAI da çalışıyor. Daha da şoktayım. Onur’un yüzünü bardaklarla parçalamışlar :(” dedi.

Editör: TE Bilisim