Sinema ve tiyatro oyuncusu Metin Akpınar'ın ikizlerinden sonra bir de oğlu olduğu iddia edildi. Şarkıcı Onur Akay, Metin Akpınar'ın bir de gayrimeşru oğlu olduğunu iddia etti.

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında “Felaket Tellalı” lakabı ile ün yapan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, yıllar sonra iki kızı olduğu ortaya çıkan 82 yaşındaki Metin Akpınar’ın bir de Almanya’da oğlu olduğu iddiasını gündeme getirdi.

“Metin Akpınar’ın 1984 doğumlu bir de oğlu olduğu senelerdir yakın çevresinde konuşuluyor. Şu anda 39 yaşında olan ve iki isimli olan oğlunun göbek adı da Metin ve Almanya’da yaşıyor” diyen Akay, “Metin Akpınar emin olun ki oğlunu benim yazımla öğrenmiyor ama eşi Göksel Özdoğdu Akpınar benim yazımla öğrenecek” ifadelerini kullandı.

Onur Akay, 15 Ekim tarihli köşe yazısında şunları kaydetti:

“Ancak Metin Akpınar’ın 1984 doğumlu bir de oğlu olduğu senelerdir yakın çevresinde konuşuluyor. Şu anda 39 yaşında olan ve iki isimli olan oğlunun göbek adı da Metin ve Almanya’da yaşıyor. Genç Metin’i büyüten aile Genç Metin'in Metin Akpınar’a babalık davası açmasını istiyor.

Metin Akpınar emin olun ki oğlunu benim yazımla öğrenmiyor ama eşi Göksel Özdoğdu Akpınar benim yazımla öğrenecek. Genç Metin’in annesinin de Suphiye Orancı olduğunu söyleyenler var. Ancak annesi başka bir kadın bile olsa ikizlerin öz ağabeyi oluyor. Çocuklarının beklediği şeyin sadece sevgi ve sıcak ilişki olduğunu maalesef ki anlayamayan Metin Akpınar’ın, Yeşilçam filmlerini aratmayan hayatının bir gün film olacağı da kesinleşti.

Galler Prensesi Kate Middleton üzücü haberi açıkladı Galler Prensesi Kate Middleton üzücü haberi açıkladı

Onur Akay'ın açıklamaların ardından Habertürk'ün haberine göre Metin Akpınar'ın Akay'ı mahkemeye vermeye hazırlandığı öğrenildi.

Editör: Haber Merkezi