Oyuncu-yorumcu Özcan Deniz geçtiğimiz hafta Zekeriyaköy’deki evinde modacı genç sevgilisi Samar Dadgar ile nikah kıymıştı. Evliliklerini sosyal medya hesaplarından duyuran ikilinin nikah detayları da ortaya çıktı. Özcan Deniz’in Dadgar ile kıydığı nikahta giydiği damatlığın, genç modacı Melik Kam tarafından hazırlandığı ortaya çıktı.

Özgür Masur Cumhuriyet'in 100. yılını 'Anatolia' koleksiyonuyla kutladı Özgür Masur Cumhuriyet'in 100. yılını 'Anatolia' koleksiyonuyla kutladı

O DA GENÇLERİN MODACISINI TERCİH ETTİ

Sessiz sedasız bir şekilde 3.ncü evliliğine hazırlık yapan Özcan Deniz, genç modacı Melik Kam’a özel dikim bir damatlık hazırlamasını istedi. 15 gün süren hazırlıklardan sonra eşiyle provalara da katılan Özcan Deniz, kendisini genç modacı Melik Kam’a emanet etti. Son yıllarda ünlü isimlerin özellikle gençlerin tercih ettiği Melik Kam’a damatlığını hazırlatan Deniz, sonuçtan oldukça memnun kaldığı öğrenildi. Eşiyle nikah görüntülerini sevenleriyle paylaşan Özcan Deniz, instagram hesabından genç modacısı Melik Kam’ı da etiketleyerek kendisine teşekkür etti.
Tarzı ve giyimiyle sosyal medya fenomeni olan genç modacı Melik Kam, daha sonra kendi markasını oluşturmuştu. Kam, dizi ve sahne dünyası başta olmak üzere iş dünyasından da çok sayıda ismi giydiriyor.

Editör: TE Bilisim