'Kiraz Mevsimi' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, 7 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz ay Almanya'nın Karlsruhe kentinde evlilikle taçlandırmıştı.

Oyuncu çift, önceki gün İtalya'nın Verona şehrindeki tarihi bir kalede de aile fertleri ve yakın arkadaşlarının katılımıyla masalsı bir düğünle kutlama yaptı.

Gürel ve Çayoğlu'nu bu özel günlerinde meslektaşları Pelin Karahan ve Aybüke Pusat yalnız bırakmadı.

Ünlü çiftin, düğünlerinde çekilen eğlenceli kareler, sosyal medyada paylaşıldı.

"DAMAT TARAFI"

Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu ile fotoğrafını "Damat tarafı..." notuyla yayınladı.

Karahan Özge Gürel ile verdiği bu pozunu da takipçileriyle paylaştı.

Kutlama için iki tane gelinlik giymeyi tercih eden Özge Gürel'in, eşi Serkan Çayoğlu ile çekilen fotoğrafları sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

MHP'li olduğunu açıklayan Hakan Ural eleştirilere yanıt verdi MHP'li olduğunu açıklayan Hakan Ural eleştirilere yanıt verdi

"ÖZGE'Yİ GELİNLİKLE GÖRÜNCE BÜYÜLENDİM"

Öte yandan Çayoğlu, geçtiğimiz haftalarda gazetecilerin "Özge Hanım'ı gelinlikle ilk gördüğünüzde neler hissettiniz?" sorusu üzerine "İnsan sevdiğini öyle görünce büyüleniyor. Yıllardır hayal ediyorsun." ifadelerini kullanmıştı.

"BALAYINI ERTELEDİK"

Serkan Çayoğlu ayrıca, "Sürekli bir telaş içerisindeyiz, bir yandan da ikimiz de senaryolar okuyoruz. Oturup o güzel anı tam anlamıyla dahi konuşamadık. Şimdi önümüzde düğünümüz ve işlerimiz var. İşlerden dolayı balayını da ertelemek durumunda kaldık." demişti.

Serkan Çayoğlu düğünde adeta şov yaptı. 

Editör: TE Bilisim