Bu yıl altıncı kez 4-7 Ekim tarihleri arasında Alaçatı Port Marina’da düzenlenen Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası’nda 300’den fazla balıkçı 70 tekneyle centilmence yarıştı. Toplam 8 bin 500 dolar para ödülünün dağıtıldığı turnuvada yakalanan 36 kiloluk orkinos, turnuva tarihindeki en büyük balık olarak kayda geçerken, Cem Boyner ve Mustafa Taviloğlu’nun yarıştığı Uhuru ekibi “En Fazla Balık” ödülünü kazandı.

Patronlar günün ilk ışıklarıyla ava çıktı!

Cem Boyner, Mahmut Özgener, Gökhan Çarmıklı, Can Kestelli, Mustafa Taviloğlu, Can Ekşioğlu, gibi iş dünyasının seçkin isimleri ile Yunanistan, İtalya gibi dünyanın dört bir yanından yarışmacıların katıldığı Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası heyecanlı anlara sahne oldu.

Sabahın ilk ışıklarıyla avlanmak üzere denize açılan tekneler, 8’er saat süren deniz macerasında kıyıya en büyük ve en fazla balıkla dönmek için yarıştılar.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt: “Abonelerimizin hayatını kolaylaştırmaya ve her alanda özel hissettirmeye devam edeceğiz”
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone olarak Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasına katıkıda bulunmak üzere spora da yatırım yaptıklarını belirterek şunları söyledi: 

“Vodafone Türkiye olarak, toplumumuzun yaşam kalitesinin artırılması hedefiyle spora önemli yatırımlar yaparken farklı segmentlerdeki müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini de göz önüne alıyoruz. Ülkemizde sportif balıkçılığın en önemli etkinliklerinden ve Avrupa’nın en büyük 3 balıkçılık yarışmasından biri olan Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası’na verdiğimiz destekle hem Türk sporuna hem de dünyada çok yaygın olmasına rağmen Türkiye’de henüz gelişmekte olan sportif balıkçılığa katma değer sağlıyoruz. Meraklılarının bu spor dalına ulaşmalarını kolaylaştırıyoruz. Vodafone Red çatısı altında, abonelerimizin beklentilerini karşılayacak ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

Boyner ve Taviloğlu en fazla balığı tuttu!

Her yıl artan katılımcı sayısı ile adeta bir festival havasında geçen Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası’nda bu yıl, turnuva tarihindeki en büyük balık da tutuldu. Yakaladıkları 36 kiloluk balıkla “June” ekibi  “En Büyük Balık” Ödülü’nü LG telefon hediyeleriyle birlikte Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal’ın elinden aldılar. 2 bin dolarlık ödülü şehitler için bağışladılar. “June”, “En Fazla Balık” kategorisindeki üçüncülüğünden kazandığı 1000 dolarlık ödülü ise sokak hayvanları için bağışladı. 

Cem Boyner ve Mustafa Taviloğlu’nun yarıştığı Uhuru ekibi “En Fazla Balık” Ödülü’nü, “Yakala Bırak” Ödülü’nü Rouge ekibi, “Jüri Özel Ödülü”nü ise Zaya ekibi kazandı. Turnuvada toplam 8 bin 500 dolar para ödülü dağıtıldı.


Vodafone Red’in yaşgünü partisinde çifte kutlama!

Vodafone’un ayrıcalıklı müşterilerine hayatın her anında özel olduklarını hissettirmek üzere hayata geçirdiği Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası, iki yıl boyunca üyelerine dünyanın çeşitli ülkelerinde Formula 1 yarışını yerinde izleme, locada futbol keyfi, IKSV’nin özel festivallerinde ayrıcalık, kış döneminde kayak merkezlerinde, yazın ise Türkiye’nin en gözde yazlık mekanlarında indirim gibi avantajlar sunarak hayatlarını zenginleştirdi. Üyelerinin hayatına farklı alanlarda dokunan Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası hızla büyüyerek üye sayısını son 1 yılda 2 katına çıkardı. Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası’nın finali, Vodafone Red’in ikinci yaş kutlama partisiyle yapıldı. Kazananlar, başarılarını Emir Ersoy Projecto Cubano ve DJ Oben Budak’ın müzikleriyle renklenen Vodafone Red Yaşgünü partisinde kutladı. 
Editör: TE Bilisim