Barbie Diva Nicki Minaj’ı kıskandıracak...

Türk Sanat Müziği’nin yaşayan efsanesi, Bülent Ersoy, tepeden tırnağa pembeye büründüğü Çanakkale konserinde dünyaca ünlü star Nicki Minaj’ın Barbie imajı ile dikkat çekti.

Sunsan Otel’de sahne alan Diva Bülent Ersoy'un kostümünü Gülşah Saraçoğlu hazırladı.

Mehmet Yiğit’in kusursuz saç, makyaj ve styling çalışması ile ortaya çıkan Nick Minaj Barbie imajı ile Diva Ersoy dakikalarca ayakta alkışlandı.

Dünyaca ünlü yıldız Nick Minaj’ın Barbie akımını sahnesine taşıyan Diva Ersoy’un ortaya koyduğu eşsiz tarzı binlerce yorum ve beğeni alırken hayranları tarafından “Barbie Diva Nick Minaj’ı kıskandıracak “yorumları yapıldı.

Sosyal medya da "Diva mı? Nick mi?" karşılaştırılmasında Diva beğenilerde dünya starına büyük fark attı.

TÜRSAK Vakfı 12. Olağan Kurucular Kurulu Toplantısı gerçekleşti TÜRSAK Vakfı 12. Olağan Kurucular Kurulu Toplantısı gerçekleşti

SON NOKTAYI KOYDU
Sahne kıyafetleri ve makyajlarıyla adından söz ettiren Ersoy, dün akşamki konserine de peruğundan tırnaklarına kadar pembeye bürünerek çıktı. Barbie kolyesi de takan Diva, sahnede peş peşe sevilen şarkılarını söyledi. Ersoy'un pembeler içindeki hali kısa sürede sosyal medyada gündem olunca "Akıma son noktayı koydu" yorumu yapıldı.

"MODANIN ÖNÜNDE VE MODANIN ÖNCÜSÜYÜM"
Geçtiğimiz günlerde 2021 yılında giydiği pembe kıyafetli bir fotoğrafı paylaşan Bülent Ersoy, Barbie akımını kendisinin başlattığını söyleyerek "Her zamanki gibi modanın önünde ve modanın öncüsüyüm. 2021 ve Barbie akımını ilk uygulayan bendenizim" demişti.

Editör: Olcay Ünal Sert