Sarhoş bir şekilde Instagram da canlı yayın açan Serdar Ortaç canlı yayında küfürler yağdırdı. Siyasi yorum yaptığı için TikTok'un hesabını engellediğini dile getiren Serdar Ortaç, TikTok'a küfretti.

Serdar Ortac Sosyal Medya

Megastar Tarkan'a da ağza alınmayacak sözler söyleyen Serdar Ortaç'ı takipçileri, "Serdar Bey ne içtiniz öyle?", "Kafa trilyon la" yorumları yaptı.

Serdar Ortac Screenshot 20240214 144745 Gallery

Serdar Ortac Kafa Trilyon Screenshot 20240214 144818 Gallery

Serdar Ortaç sarhoş bir şekilde canlı yayın açıp siyasi tartışmalara girdikten sonra Tarkan'a küfür etti. Ortaç'ın yardımcısı durumu kurtarmak için elinden telefonu alarak yayını kapattı.

Serdarortac Sosyalmedya

Cumhuriyet'in haberine göre ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, CHP'lilere ve sanatçı Tarkan'a küfürler yağdırdı. TikTok kullanıcılarına "Hepiniz CHP'lisiniz i...ler" diyen Ortaç, Tarkan'a da "Ya s.... Tarkan'ı ya" diyerek küfür etti. Ortaç'ın kontrolü yitirmesinin ardından evdeki yardımcısı telefonu eline alıp yayını sonlandırdı.

Serdar Ortac Screenshot 20240214 144759 Gallery

Şarkıcı Serdar Ortaç, Insatagram canlı yayınında CHP'lilere ve sanatçı Tarkan'a küfürler yağdırdı.

Kendisine mesaj yazan kullanıcılara sinirlenen Ortaç, "Hepiniz CHP'lisiniz i...ler" diyerek küfür etti.

Serdar Ortac Tarkan Opss

TARKAN'A AĞIR KÜFÜR
Ortaç, bir kullanıcının Tarkancılar ve Serdarcılar şeklinde iki grup olmasından bahsetmesi üzerine "Ya s.... Tarkan'ı ya" diyerek yine küfür etti.

Bülent Ersoy ile Seren Serengil arasında gerilim tırmanıyor! Bülent Ersoy ile Seren Serengil arasında gerilim tırmanıyor!

YARDIMCISI YAYINI KAPATTI
Yayın sırasında yardımcısı olduğu iddia edilen bir kişinin Ortaç'ın elinden telefonu aldığı görüldü. Ortaç'ın, telefonu kapatan kişiye de küfrettiği duyuldu.

Editör: Haber Merkezi