Seda Sayan, estetik operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Doktorun kapısını çalan 60 yaşındaki Sayan, dekolte bölgesindeki yanık izinden kurtulmak için harekete geçti.

Son yıllarda yaygın olan sünnet derisi tedavisine başvuran ünlü şarkıcı, yaşadığı değişimi Aramızda Kalmasın programında anlattı.

Operasyon hakkında da bilgi veren Sayan şunları söyledi:

"Ne çıkarsa onu yaptıracağım. Bu sanıldığı gibi değil, hastanede yeni doğan ve sünnet olan çocukların derileri Sağlık Bakanlığına veriliyor.

O deriler laboratuvarlarda çoğaltılıyor. İnsanlar bunu yanlış biliyorlar, bu kontrollü yapılan bir şey.

Bu birkaç yıldır yapılıyor, en son yaptıran benim. İşin para yönünü bilmiyorum, yapan doktor arkadaşım çok yakın dostum. Canım da çok yanmıyor, konuşarak işlemi gerçekleştiriyoruz. 

Rabia Soytürk, Cemre Baysal ve Gizem Karaca reklâm yüzü oldular Rabia Soytürk, Cemre Baysal ve Gizem Karaca reklâm yüzü oldular

O lekeler anlık oluyor, bir saat sonra geçiyor. Operasyondan sonra iki gün kimyasal ürün kullanmayacaksın, tertemiz olacak o bölge. Canlı hücre enjekte ediliyor. O deriler canlı ve faydalı.

İşlem yapılan yerlerde değişim var. Canlanma, temizlenme oldu. Bu işlem yara izleri için de kullanılıyor ve o izleri yok ediyor. Çöpe atılan bir şeyi doktorlar ne hale getiriyor, çok faydası var. Bunları doğru anlatmak lazım."

Seda Sayan daha önce Fransız askısı ve Deeplift tekniğiyle yüzünü, gıdısını gerdirmişti.

Seda Sayan estetik haberleriyle gündemden düşmüyor.

Genç eşi Çağlar Ökten ile mutlu bir evlilik yaşayan Seda Sayan'ın ismi, Süperstar Ajda Pekkan'dan daha fazla estetikle anılır oldu. Fotoğrafta Seda Sayan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte görülüyor. 

Editör: Haber Merkezi