Seda Sayan, Safiye Soyman'ı kendisinin takipten çıkarmadığını belirterek sosyal medya çalışanının takipten çıkardığını söyledi.

Estetikçileri bile aynı olan Seda Sayan'ın Safiye Soyman'ı tek kalemde silmesi büyük şaşkınlık yaratmıştı. Sayan, medya mensuplarının sorusuna "Aramıza nifak tohumu sokmayın" diyerek tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı Sayan, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yakın dostu Safiye Soyman dahil herkesi takipten çıkarmıştı. Sadece eşi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin'e kıyamayan Sayan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada yeni anlaştığı sosyal medyacısının böyle bir karar aldığını söyledi.

"İdolüm Seda Sayan"

Demet Özdemir çıkışta yaptığı açıklamada, güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Seda Sayan'a övgüler yağdırırken "İdölüm Seda Sayan" dedi.

Dün akşam oyuncu Demet Özdemir ile bir çorbacıda 5 saat sohbet eden Sayan, çıkışta kendilerini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Özdemir ile uzun uzun sohbet ettiklerini ve kendisini çok beğendiğini söyleyen Sayan, Instagram'da herkesi silmesiyle ilgili de konuştu. Basın mensuplarının "Yakın arkadaşınız Safiye Soyman dahil herkesi takipten çıkardınız" demesi üzerine konuya açıklık getiren Sayan, şunları söyledi:

Seda Sayan estetik operasyon sonrası yaşadığı değişimi anlattı Seda Sayan estetik operasyon sonrası yaşadığı değişimi anlattı

"Özellikle Safiye'yi çıkartmadım bizim aramıza nifak tohumu sokmayın. Takipçilerimi ben değil, yeni sosyal medyacım çıkardı. 'Bundan sonra yönetimi ben ele alıyorum, böyle olması gerekiyor' dedi. Öyle yaptı."

Editör: Olcay Ünal Sert