Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı

Seda Sayan, geçtiğimiz nisan ayında kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile Beşiktaş'ta lüks bir otelde gerçekleşen nikah töreni ile hayatını birleştirmişti. 60 yaşındaki sanatçı, kayınvalidesi ve kayınpederi ile buluştu. Sürpriz ziyaretin fotoğrafları sosyal medyada çok konuşuldu. Seda Sayan, 7'nci evliliğini yaptığı müzisyen Çağlar Ökten ile aşk pozlarını sosyal medyada takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü şarkıcı, son olarak eşinin ailesini ziyarete gitti. Çağlar Ökten, annesi ve babasının da yer aldığı kareyi Instagram'da yayınladı.

Seda Sayan daha önce kayınvalidesi Hicran Ökten ve eşi Çağlar Ökten ile oğlunun fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmıştı.

Seda Sayan, eşinin Öktenler notunu düştüğü kareye kendi hesabında yer verdi. Kayınvalidesi ile arasında beş yaş olduğu iddia edilen Seda Sayan, Temmuz 2022'de de düğünlerine katılamayan Ökten'in ailesi ile bir araya gelmişti. Mersin'e giden Sayan, Çağlar Ökten'in ilk evliliğinden dünyaya gelen oğluyla da tanışmıştı.   Ziyaret sırasında çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan şarkıcı, kayınvalidesi Hicran Ökten ile pzozuna, Canım Hico'm mesajını yazmıştı.

Seda Sayan, "Öktenler" notuyla birlikte kaynanası ve kayın pederi ile birlikte fotoğrafını paylaştı.  

Editör: Haber Merkezi