Gastronomiye değer katan ve marka değeri olan mekânlardan biri olan Hayati Ocakbaşı’nın sahibi Hayati-Sadegül Demir çiftinin oğlu Selahattin ile Atike-İbrahim Koçar çiftinin güzel kızı Nazmiye (Koçar) evlendi.  

Xx Nisa Sıla Koçar, Nazmiye Selahattin Demir, Gürsel Tekin, Tarık Erandan (1)

Nisa Sıla Koçar, Nazmiye-Selahattin Demir, Gürsel Tekin, Tarık Erandan

Ataşehir Nikah Dairesi’nde kıyılan nikahta Nazmiye (Koçar)-Selahattin Demir çifti sonsuz dek evet diyerek mutluluğa imza attı. CHP Eski milletvekili Gürsel Tekin, Tarık Erandan ve Nisa Sıla Koçar, çiftin nikâhında şahitlik yaparak mutluluklarına ortak oldular. 

X Sadegül Demir, Atike Koçar, Selahattin Nazmiye Demir, Hayati Demir, İbrahim Koçar (1)

Arzu Sabancı, Aslı Gümüşel Şen ve Gülenay Kalkan panelde buluştu Arzu Sabancı, Aslı Gümüşel Şen ve Gülenay Kalkan panelde buluştu

Sadegül Demir, Atike Koçar, Selahattin-Nazmiye Demir, Hayati Demir, İbrahim Koçar 

Selahattin Demir (29) Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunu. Hareket ve Antrenman Uzmanı olarak özel eğitimler veriyor.  25 yaşındaki güzel gelin Nazmiye Koçar Demir ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu genç bir fizyoterapist. 

Xx Nazmiye Selahattin Demir (46)

Nazmiye - Selahattin Demir

Nikah sonrası, Damat Beyin babası Hayati Demir, misafirlerine sahibi olduğu Kozyatağı Hayati Ocakbaşı’nda mükemmel bir düğün yemeği verdi. Çiftin yakın dostları düğün yemeğine ayrı bir renk kattı. Nazmiye-Selahattin Demir çifti, balayı için Dubai’yi tercih etti.

Editör: Olcay Ünal Sert