Jolly Joker’in 10 günlük Harbiye konser maratonunda Selda Bağcan hayranlarıyla buluştu. 

Özgürlük ve Demokrasiyi Çizmek, Ah Yalan Dünya, Tatlı Dillim, Yaz Gazeteci, Çemberimde Gül Oya, Adaletin Bu Mu Dünya gibi klasikleri seslendiren  Selda Bağcan’ın hınca hınç dolu konserinde gecenin sürpriz konuğu Aleyna Tilki oldu. Türkiye’de sadece Selda Bağcan’ı dinlediğini söyleyen ve uğuru olduğunu dile getiren Aleyna Tilki usta sanatçı ile 'Dön Gel Birtanem' ve 'Gesi Bağları’nı söyledi. 

Selda Bağcan'a konserin ikinci yarısında şarkıcı Aleyna Tilki eşlik etti. Selda Bağcan ve Aleyna Tilki "Dön Gel Birtanem" ve "Gesi Bağları" adlı türkülere birlikte düet yaptılar. Bağcan, Aleyna Tilki'ye "Çok çalıştın, Amerika da dağları devirdin, başarılı oldun" diyerek övgüler yağdırırken, Aleyna Tilki de efsanevi sanatçıya "Hepimizin kalbinde özgürlük sembolü oldunuz. Amerika da 'Sihirli Ses' olarak anılıyorsunuz. Yanınızda ayaklarım titredi." diyerek övgüler yağdırdı. Konseri izleyenler arasında gazeteci Olcay Ünal Sert, Suna Akyıldız ve yazar Veysel Boğatepe de hazır bulundu.

Tüm gece ayakta alkışlanan Selda Bağcan iki bölümden oluşan konserinin ilk yarısında Musa Göçmen’in şefliğinde Senfonrock ile, 2. Yarısında ise Selda Bağcan Orkestrası ile gerçekleşti. 

Hadise kültür merkezi açılışında Gaziantep'te konser verdi Hadise kültür merkezi açılışında Gaziantep'te konser verdi

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen 13 yıl içinde kültür alanlarını genişleterek  10 şehirde 19  farklı mekanla büyük bir aileye dönüştü. Her yıl yaklaşık 1,5 milyona yakın müzikseveri ağırlayan Türkiye’nin en yaygın canlı müzik mekanı  Jolly Joker,  sevilen isimlerini Jolly Joker konserleri ile  şehrin ve yaz aylarının en değerli mekanlarından  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Harbiye Cemil Topuzlu’da müzikseverlerle buluşturuyor. Jolly Joker’in sahnesiyle bütünleşen isimlerle Harbiye Açık Hava sahnesinde 10 gün boyunca adeta yıldızlar geçidi yaşanacak.  Konser maratonu, 4 Ağustos Koray Avcı, 5 Ağustos Levent Yüksel devam edecek ve 6 Ağustos akşamı Yıldız Tilbe konserleriyle final yapacak.