Geçtiğimiz yıl Hamdi Alkan ile yollarını ayıran şarkıcı, oyuncu Selen Görgüzel çok konuşulacak açıklamalar yaptı. TikTok uygulamasına karşı olduğunu söyleyen ünlü isim, 'kesinlikle kapatılmalı' dedi.

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren Selen Görgüzel, Selim Akar'ın programına konuk oldu. Merak edilenlerini yanıtlayan Görgüzel, 'TikTok uygulaması için ne düşünüyorsunuz sorusuna cevap verdi.

Kadir Doğulu, darp edilen Onur Akay'ı arayarak özür diledi Kadir Doğulu, darp edilen Onur Akay'ı arayarak özür diledi

Bu tarz uygulamaları zararlı bulduğunu söyleyen ünlü isim; “Ben TikTok’un kesinlikle kapatılması istiyorum. Ahlaki değerler açısından ivedilikle kapatılması gerekiyor. Hatta ve hatta bakın bunun için çok tepki toplayacağım sosyal medya paylaşımları da aynı televizyondaki RTÜK gibi kesinlikle bir kurul tarafından incelenmesi gerekiyor. Herkes istediğini paylaşamamalı. Çünkü şu telefondan paylaştığın bir şey bir sürü kitleye çok yanlış bilgi aktarımına sebep verebiliyor. Yanlış örneklere sebep verebiliyor.” İfadelerini kullandı.

Selen Görgüzel’in açıklamaları sosyal medyada çok konuşuldu. Bazı kullanıcılar, ‘Önce kendisi bazı şeylere dikkat etmeli’ derken bazıları da Görgüzel’e hak verdi.

Selen Görgüzel, Selim Akar'ın sorularını yanıtladı.

Kendisini sapyoseksüel zeka aşığı bir kadın olarak nitelendiren Selen Görgüzel, "Güzel sohbet ettiğim ve güzel vakit geçirdiğim erkekler beni etkileyebilir." diyerek bir itirafta bulundu. Yönetmen Hamdi Alkan'dan boşandıktan sonra trafikte gördüğü genç ve yakışıklı bir erkeğe yürüdüğünü belirterek şaşırttı. 

Görgüzel; "Birgün ne oldu biliyor musun? Böyle arabayla gidiyorum. Bir çocuk ama Allah’ım çok yakışıklı. Bu evlenmeden önce olan yeni değil. Boşandıktan sonra.  Gidiyorum arabada, adam yıkılıyor. Ondan sonra ben böyle 'merhaba' yaptım. Çocuk tabi beni görünce bir ‘merhaba’ dedi. 'Geçsene söyle' yaptım, tamam mı? Çocuk durdu indi. Ben seni arkadaşım Hüseyin zannettim. Çok özür dilerim, çok pardon ne olur. Plakan da aynı onunkine benziyor' dedim. Nasıl yalancıyım. Baya çocuğa yürüdüm. Çocuk 'Hüseyin değilim ama olabilirim' falan dedi. Sonra baktım konuşması falan hoşuma gitmedi. 'Çok özür dilerim pardon. Aynı araba, aynı plaka, çok da benziyorsun o zannettim seni çok özür dilerim' dedim. Bir daha da kimseye yürümemeye karar verdim.” dedi. 

Editör: TE Bilisim