Ünlü manken, sunucu ve oyuncu Seray Sever ikiz çocuk annesi olacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Doya Doya Moda programı final yapınca soluğu kocasının yanında alan Seray Sever bir süredir Bodrum'da yaşıyordu. 2018 yılında Eray Sünbül ile evlenen Seray Sever uzun süredir hayalini kurduğu bebeğine kavuşuyor.

Seray Sever, 4 aylık hamile olmanın heyecanını yaşıyor.

Seray Sever'in hamile olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. 2. Sayfa’nın özel haberine göre, oyuncu 4 aylık hamile ve ikiz bebek bekliyor. Seray Sever daha önce yaptığı bir açıklamada "Çocuk istiyorum. Çocuğumun hep mükemmel bir aşkın meyvesi olsun isterdim. O yüzden şimdi istiyorum. Şu an çocuk için özel bir çaba sarfediyoruz. Kız çocuğu hissetmiş Eray. İsmi de Sofya... Ben fırlama bir tip olduğum için seviyorum erkek çocuğunu. Ne gelirse Allah’tan diyorum" demişti.

Seray Sever 2018 yılının nisan ayında 4 yıldır büyük aşk yaşadığı sevgilisi Eray Sünbül ile evlendi. Aralarında 10 yaş fark olan Seray Sever ile eşi Manda Yuvası filmi setinde tanışmış ve Bodrum'da evlenmişti.

Yasak aşk ortaya çıktı... Cansu Tosun'un annesinden 'ihanet' açıklaması Yasak aşk ortaya çıktı... Cansu Tosun'un annesinden 'ihanet' açıklaması

Seray Sever ve Eray Sünbül dört yıldır tutkulu bir aşk yaşıyor.