Canlı yayında Michael Jackson'dan şarkı söyleyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, hayranlarıyla sohbet ederek zaman zaman kendi şarkılarından bölümler de okudu. Ortaç, 'Padişah'ı okurken de Sibel Can'a övgüler yağdırdı.

Serdar Ortaç, canlı yayında hayranlarının sorularını yanıtladı

HER GÜN İLAÇ İÇMEK ZORUNDAYIM

Kas çürümesi olduğu zamanlarda ilaç kullandığını ve bir gün o ilaç yanında olduğu için kendisini Gürcistan'a almadıklarını belirten Serdar Ortaç sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Her gün ilaç içmek zorunda olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı Ortaç, "Hastalığım geçmez yoksa" dedi.

Bülent Ersoy canlı yayında Arto'ya yüklendi: "Yalancısınız" Bülent Ersoy canlı yayında Arto'ya yüklendi: "Yalancısınız"

KÜFÜR VİDEOLARINDAN KENDİMDEN UTANDIM

"Ben birine sen bitmişsin demem." diyen Serdar Ortaç, "O küfür videolarından kendimden utandım. TikTok'ta o videoları şikayet edin sildirin' dedi.

ALLAH'LA KAVGA EDİLMEZ

Serdar Ortaç, "Kimse kötü değildir, sonradan olur. Kötü doğulmaz, sonradan kötü olunur. Rabbimle kavga etmeyi bırakacaksın. Allah'la kavga edilmez. Eğer sana birşey vermiyorsa üstüne gitmeyeceksin. Ondan sonra belli bir yaştan sonra daha da yakınlaşır Rabbın sana ve daha iyi olur her şey. O zaman sana içkiyi de bıraktırır, kötülükleri de. Ben bunların hepsini telafi edeceğim, zamanı gelecek. Sigarayı da bıraktırır, şimdi içiyorum..." dedi. 

18 Eylül de Adana da sahne alacağını söyleyen Serdar Ortaç Instagram da efekt yaparak oyalandığını belirterek; "İnşallah herşey düzelecek" dedi.

Editör: Olcay Ünal Sert