Sibel Can minik Ömer'in sünnet düğününde sahne aldı Sibel Can minik Ömer'in sünnet düğününde sahne aldı

Serenay Sarıkaya’nın şarkıcı Mert Demir’le flört ettiği iddia edildi. Demir’in son şarkısı “Ateşe Düştüm”de fonda duyulan ses Serenay Sarıkaya’ya ait olması nedeniyle ikilinin bu şarkıdan sonra flört ettiği söylentileri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Hürriyet’in haberine Serenay Sarıkaya, yeni aşkını müzik dünyasında buldu. Ünlü oyuncu, “Ateşe Düştüm” şarkısıyla adından söz ettiren Mert Demir’le görüşüyor. Sarıkaya’nın “Ateşe Düştüm”de Demir’e vokal yaptığı da ortaya çıktı.

SERAY DEĞİL SERENAY

İşlerinin yoğunluğu nedeniyle aşka vakit bulamadığını söyleyen Sarıkaya, geçen hafta “Hayatınızda biri var mı” sorusuna “Kim olsun, hangi ara olsun? Yalnızlık çok güzel” yanıtını vermişti. Mert Demir’in adı ise bir süredir oyuncu Seray Kaya ile anılıyordu. Kaya’yla ilişkisi biten Demir’le Sarıkaya, “Ateşe Düştüm” şarkısını birlikte seslendirdi. Şarkıda fonda duyulan ses Sarıkaya’dan başkası değil. Duygusal şarkı, çifti yakınlaştırdı. İkili, yakın çevrelerine ilişkinin adı konusunda tam yanıt vermiyor, “Birbirimizi tanıma aşamasındayız” diyor.

Mabel Matiz’le birlikte seslendirdiği “Antidepresan” şarkısıyla yıldızı parlayan Mert Demir şimdilerde “Ateşe Düştüm” adlı single’ıyla müzik dünyasında adından söz ettiriyor.