Spiker Buket Aydın ile ikişkilerine nokta koyan Emir Sarıgül'ün adı bir dönem yine aşk yaşadıkları konuşulan güzel şarkıcı Sibel Can ile anılıyor.

Magazin kulislerinde dolaşan Emir Sarıgül ile Sibel Can aşkı iddiası bomba etkisi yarattı.

Spiker Buket Aydın, Şişli'nin Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile bir yıllık ilişkisine son noktayı koydu.

Kariyerine odaklanmak isteyen Buket Aydın, Sarıgül'ün "Çalışma, gel hemen evlenelim" baskılarına dayanamayıp ayrılık kararı aldı.

Emir Sarıgül, ayrılık haberlerinin ardından bu kez Sibel Can ile gündeme geldi.

İddiaya göre; bayram tatilinde soluğu Bodrum'da alan Sibel Can yaz sezonunu Emir Sarıgül'ün teknesinde açtı.

tv100'ün haberine göre demir attıkları koyda çevredeki tekneler tarafından görülen ikili, deniz ve güneşin keyfini çıkardı.

Daha önce de adı Emir Sarıgül ile aşk dedikodularına karışan Sibel Can, "Böyle bir durum söz konusu değil." demişti.

Ancak ünlü şarkıcıdan, yeni iddialarla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Sibel Can ile Emir Sarıgül hakkında çıkan haberleri sosyal medyada gören İrem Derici ise "Yoo İstanbul'da, yanımda Sibel Abla" diyerek iddiaları yalanladı.

"SADECE BUKET HANIMLA BİRLİKTELİĞİM OLDU"

Hakkında çıkan aşk haberlerinin ardından Taze Magazin'e açıklama yapan Emir Sarıgül, iddiayı yalanlayarak şunları söyledi: "Yapmayın! Benim 2 kızım var. Çocuklarımın annesi ile yollarımızı ayırdıktan sonra Buket hanım İle birlikteliğim oldu. Onun dışında basında yer alan bu haberlere sadece gülüyorum. Kimlerin ne maksatla yaptığını gayet iyi biliyorum. Buket hanımı ve beni yıpratmak İçin bilinçli çıkartılan haberler.. Onları Allah'a havale ediyorum."

"TEKNEDEYİM AMA DOST MECLİSİMLE"

Bu bayram evlatlarım Londra'da olduğu İçin ben teknedeyim ama haberlerde yer aldığı gibi değil kendi dost meclisim ile birlikteyim.

NE OLMUŞTU?
Son olarak geçtiğimiz kasım ayında Bebek Sahili'nde görüntülenen ve 1 yıllık ilişkinin ifşa olmasıyla magazin gündeminden düşmeyen Buket Aydın, sevgilisi Emir Sarıgül'den ayrıldı.

"KARİYERİM OLUMSUZ ETKİLENİYOR"
Aydın'ın yakın çevresine "Kariyerim olumsuz etkileniyor. Bu ilişki beni magazinin içine çekiyor. İşimi bırakmak istemiyorum. Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık" dediği öğrenildi. (Sabah)