Uludağ'da sahneye çıkan ünlü şarkıcı Simge Sağın'a kıyafeti yüzünden eleştiri yağdı. Daha önce de 'Sahne kıyafetlerinde Gülşen'i taklit ediyor' eleştirisi alan Simge Sağın yine beğenilmedi.

'Dünya Güzellerim Tatilde' yakında Show Tv de başlıyor! 'Dünya Güzellerim Tatilde' yakında Show Tv de başlıyor!

Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi'nin gollerinden sonra çalınan 'Aşkın Olayım' şarkısıyla gündemden düşmeyen Simge Sağın, önceki gün Bursa’da sahne aldı.

Sürekli şarkıcı Gülşen’i taklit ettiği haberleriyle gündem olan ve çok eleştirilen Simge Sağın, huyundan vazgeçmedi.

Aynısını giydi

Sağın, daha önce Gülşen’in sahnesinde giydiği ve olay yarattığı sütyen ve pantolon kombinini birebir üzerine geçirdi.

Sağın'ın cesur tarzı yine hiç beğenilmedi. Sağın'ın taşlı sütyen ve kasık yırtmaç detaylı etek tarzına yorum yağdı.

"Taklit olma"

Simge Sağın'a sosyal medyada; 'Aynsını Gülşen de giymişti', Taklit olma!', 'Hiç güzel görünmüyorsun', 'Kopyalamak basitliktir' gibi yorumlar yapıldı.

Simge Sağın Uludağ konserinde dekoltesini konuşturdu

Uludağ’ın eşsiz atmosferinde, Simge, Motive ve Ayla Balyemez’in muhteşem performanslarıyla festival, üçüncü gününe bomba gibi bir giriş yaptı.

3. gününü geride bırakan festival, Ayla Balyemez ile start verdiği yolculuğuna, Simge ve Motive konserleriyle devam ederek festival katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı. Serkan Yuluk, Davut Şimşek, Levent Özbay ve Lapstekin’in de sahne aldığı, festivalin kalbi olan VIBE sahnesinde, sanatçılar en sevilen parçalarıyla hayranlarına unutulmaz bir deneyim sundu. VIBE ile birlikte festivalin ana merkezlerinden biri haline gelen After-Ski partilerinde ise SULEIMAN, Kubilay Caner ve Doğukan Ustaoğlu, enerjik sahneleriyle festivale renk katmaya devam ediyor. 

VIBE performanslarının ardından eğlenceye mola vermeyen Bitexen Winterfest, +1 sponsorluğunda gerçekleştirdiği Gecenin Xtra’sı ve Malt Oda Partileri ile günün ilk ışıklarına dek müzik ve eğlenceyi festival katılımcılarıyla buluşturuyor.

14 Şubat’a kadar devam edecek Bitexen Winterfest, Sefo, Madrigal, KÖFN, Mert Demir, Arem&Arman, Reckol (DJ Live), Sude, Simge Eğrilmez, Hera, Cielo, Caner Üzülmez, Taykunku, Yosi Gabay, Birand, Samih ve Alper Levi’nin benzersiz performanslarına ev sahipliği yapacak.

Editör: Olcay Ünal Sert