HARBİYE DE SÜRPRİZLERLE DOLU BİR GECE YAŞANDI

Türk müziğinin süperstarı Ajda Pekkan, dün akşam ikinci kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu BtcTurk 10. Yıl Konserlerinde İstanbullularla bir araya geldi.

Kerki Solfej’in sonbahar konserleri kapsamında açık havada konser veren sanatçı, serin havaya rağmen Harbiye’yi tıklım tıklım doldurdu.


 Sevenlerini 'Ah Ne Varsa' şarkısıyla selamlayan Ajda Pekkan enerjisiyle hayran bıraktı.

Burak Kut ve Ajda Pekkan sahnede el ele şarkılarını söylediler.

İlk gün sahnesinde Cem Adrian'ı ağırlayan Süperstar, ikinci akşam bu kez Burak Kut'u sahnesinde konuk etti. Burak Kut ve Ajda Pekkan 'Amigos Para Siermpre' şarkısına düet yaparak alkış yağmuruna tutuldular.

Sanatçı, Burcu Sedef imzalı kıyafetiyle göz kamaştırdı. Geçmişten günümüze sevilen şarkılarını konser boyunca kendisini dinlemeye gelen dev koroyla birlikte seslendiren Pekkan, şarkılarıyla sevenlerinin içini ısıttı.

Büyük bir müzik şöleni yaşatan Pekkan’a seyirci coşkuyla eşlik etti. Sahnede kendisine eşlik eden dansçılarla açık havayı yıkıp geçen sanatçı, misafirlerine unutulmayacak bir akşam sundu. Konserini alkışlarla tamamlayan sanatçı sevenlerinin yoğun tezahüratları üzerine yeniden sahneye çıkarak coşkulu hayranlarıyla harika bir final yaptı.

Konseri izlemeye gidenler arasında modacı Burcu Sedef, Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu ve Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni gazeteci Olcay Ünal Sert de protokolde yerlerini aldılar.

HARBİYE DE SÜRPRİZLİ GECE

Süperstar vokalistini gitarcısına kaptırdı...

Gecenin en ilginç anlarından birisi de yıllardır Süperstar'ın vokalisti olarak sahne alan Ezgi Ayçe'nin Pekkan'ın gitarcısı Alparslan Türer (Api) 'den evlilik teklifi aldığı anlardı.

Dün gece ki konserde büyük sürprizler yaşandı. Ajda Pekkan'dan vokalisti Ezgi Ayçe'yi istediler. Damat adayı da tanıdık bir isim, o da Süperstar'ın gitarcısı Api. Konserin en özel anlarından birisi de buydu. Api'nin orkestramızın dedesi diyerek anons ettiği usta müzisyen sahneye gelerek, Ezgi Ayçe'yi Ajda Pekkan'dan istedi. Süperstar da onayı verdi. Ezgi Ayçe 6 aydır tutkulu bir aşk yaşadığı sevgilisinin teklifine "Sonsuza kadar evet" diyerek yanıt verdi.

Çifte, mutluluklar dileyen Süperstar Ajda Pekkan, yaptığı esprilerin ardından, duygusal konuşmasında "Çocuğumun olmasını çok isterdim" dedikten sonra, seyircilere dönerek "Sizler de benim çocuklarım sayılırsınız" dedi ve Ezgi Ayçe ile Api'yi tebrik etti.

Ajda Pekkan yaptığı konuşmada; "Çok mutlu olun inşallah. Ne kadar zor bir şeye 'evet' dediniz, 'yandın, yandın' diyerek esprileri patlattıktan sonra; "Biz bunların hepsini yaşadık, 'aldatıldık, aldatıldık.. Aldatılmadıkta aldatıldık!.. Yâni şöyle; insanların karakter yapısı o kadar çok farklı olabiliyor ki, biz, hepimiz o yaşlarda, hayata çok optimistik baktığımız için, hayat hep pembe zannediyorum ben. Hayat pembe, onu da yapan kişinin kendi ruhu tabii ki. Ben şu an biraz felsefe yapıyorum. Çünkü o kendi felsefemle, kendi filozofimle yaşıyorum ben. Kendimi mutlu etmeyi çok seviyorum. Hepinize de tavsiye ediyorum bu arada. Keşke bu kadar hırslı olmasaydım kendi içimde... Hâlâ çocukları çok seviyorum. Hep onlara empati yapıyorum, o kadar tatlılar ki; keşke olsaydı diyorum ama sizler benim çocuklarım oldunuz. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, o eksikliği sizlerle tamamlıyorum." dedi.

Ezgi Ayçe, Api'nin sahne ki evlenme teklifine "Sonsuza dek evet" diyerek yanıt verdi.

'Bayan Bacak' Serpil Örümcer için yardım konseri düzenlendi 'Bayan Bacak' Serpil Örümcer için yardım konseri düzenlendi

Ezgi Ayçe de yaptığı konuşmada "6 yıldır Ajda Hanımla birlikte büyük bir mutlulukla sahnedeyim, Ati ile biz burada tanıştık. Her şey çok yeni ama güzel. Beni çok mutlu ettiniz. İlk tek taşım, son olur inşallah..." dedi.

Editör: Olcay Ünal Sert