Olcay Ünal Sert

Bu yıl sahnelerde 60. Sanat Yılını kutlayan Süperstar Ajda Pekkan, İstanbulluları müziğe doyurdu. Klasikleşmiş şarkıları ve her türden renkli repertuvarı ile 6 kuşağı yakalamayı başaran Ajda Pekkan, Kuruçeşme de unutulmaz bir görsel şölene imza attı. Dansçılarında eşlik ettiği konserde Ajda Pekkan enerjisiyle herkesi büyüledi.

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda İstanbul da gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde, dün gece Süperstar Ajda Pekkan sahne aldı. Pekkan’ın yıldızıyla parlayan sahne, müzikseverleri mest etti. İlginin yoğun olduğu gecede Kuruçeşme sahnesi, kapasitesinin üstünde seyirci ağırlayarak Pekkan hayranlarını dansa, müziğe, eğlenceye doyurdu.

“ARAMIZDAKİ ENERJİDEN VAZGEÇEMİYORUM”

Süperstar Ajda Pekkan’ın biletleri günler öncesi tükenen Kuruçeşme Açıkhava Konserinde, sevenleri mekanı hınca hınç doldurdu. Binlerce kişinin telefonlarının kameralarını hazırda tuttuğu o anlarda nefesler tutuldu ve perdenin açılmasıyla Süperstar göründü. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesini, “Yeniden Başlasın”,Vitrin”, “Ben Yanmışım” şarkılarıyla selamlayan ünlü sanatçı, muhteşem müzik şöleninin sinyalini konserinin ilk dakikalarında verdi. Hayranlarının büyük ilgisine kayıtsız kalmayan Pekkan, “Bu gece çok güzel olacak ve hep birlikte eğleneceğiz.Biz beraber olduğumuzda enerji çok farklı oluyor. Ben de işte bundan vazgeçemiyorum. Sizler beni bırakmıyorsunuz. İyi ki varsınız.” sözleriyle herkese teşekkürlerini iletti. Sadece müziğiyle değil, giydiği kıyafetlerle de ikon olan Süperstar, sahnedeki şıklığıyla yine göz kamaştırdı. Kuruçeşme Açıkhava sahnesine özel Burcu Sedef tasarımı taşlı, transparan elbisesini fuşya rengi ceketiyle tamamlayarak seyircisinden yine tam not aldı.

“AJDA AŞKI” BOĞAZ’I SARDI!

Kuruçeşme Açıkhava’yı dolduran binlerce seveniyle şarkılarını söyleyen Ajda Pekkan, konseri boyunca zamana meydan okuyan klasiklerinin yanı sıra Türk Sanat Müziği'nin sevilen şarkısı ile “Kız Sen İstanbul’un Neresindensin’ dedi, yabancı dillerde söylediği parçalarla da mest etti. Müzikseverlerle sohbet etmeyi de ihmal etmeyen Ajda Pekkan, iki buçuk saat boyunca kesintisiz bir müzik şöleni sundu. Süperstar, Kuruçeşme’yi “Ajda” haykırışlarıyla ayağa kaldıran müzikseverlere kayıtsız kalamadı. Sahneye geri dönen Pekkan, bis yaparak şarkılarını seslendirmeye devam etti.

Unutulmaz bir konsere daha imzasını atan Süperstar, müzikseverlere eşsiz bir gece yaşattı.

Süperstar'a sahnede 30 kişilik dev bir ekip eşlik etti.

İstanbul Kuruçeşme de Ajda Pekkan fırtınası esti...

Süperstar Ajda Pekkan, 60. Sanat Yılında Boğaziçinde hayranlarını mest etti.

Kızı, Ayten Gökçer'in son anlarını paylaştı Kızı, Ayten Gökçer'in son anlarını paylaştı

FİNALDE MAYO İLE ŞARKILARINI SÖYLEDİ

Süperstar finalde Burcu Sedef'in tasarladığı mayo ve pembe renk ilginç kombini ile konserine devam ettiği anlar.

60. Sanat Yılını kutlayan Süperstar hayranlarını her daim şaşırtmayı başarıyor.

(Mayolu görseller videodan ekran görüntüsü olarak alınmıştır) Fotoğraflar: Bora Gökhan

Editör: Olcay Ünal Sert