AŞIKLAR YILDIZ TİLBE’Yİ SEÇTİ AŞIKLAR YILDIZ TİLBE’Yİ SEÇTİ

SIRILSIKLAM SÜPERSTAR 

 Süperstar Ajda Pekkan, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu BtcTurk 10. Yıl Konserlerinde sahneye çıktı. Yağmurlu ve serin havaya rağmen biletleri tükenen konserde sanatçıyı dinlemeye gelen hayranları keyif dolu bir akşam yaşadı.

Kerki Solfej'in düzenlediği sonbahar konserleri kapsamında İstanbullu sevenlerinin karşısına çıkan Ajda Pekkan'ın şarkılarına Harbiye Açıkhava'da binlerce hayranı akşam boyunca eşlik etti.

Ajda Pekkan Harbiye konserinde ‘kedi kadın’ oldu!

Açık havaya özel hazırlanan repertuarda birbirinden sevilen şarkılarının sevenleriyle birlikte söyleyen Süperstar, konser için Kolombiya ve Ukraynadan gelen dansçılarla açık havayı yıktı geçti. Siyah kostümüyle sosyal medya da 'kedi kadın' yorumları yapılan Ajda Pekkan'ın ikonik tarzı hayranları tarafından büyük beğeni buldu.

 Cem Adrian'la Sürpriz Düet 

Sahneye Cem Adrian'ı davet eden Pekkan, 'Sen Benim Şarkılarımsın' ve 'Sensiz Yıllarda' parçasına yaptığı düetle alkış yağmuruna tutuldu. Ajda Pekkan Cem Adrian'ın albümünde düet yapacaklarının müjdesini sahnede verdi.

Burcu Sedef imzalı kıyafetiyle bu geceye özel olarak hazırlanan Ajda Pekkan, iki buçuk saat süren performansının yanı sıra muhteşem enerjisiyle ve olağanüstü yorumuyla kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Ajda pekkan, sonbahar konserlerine; 17 Ekim Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, 3 Kasım Antalya Açıkhava, 11 Kasım’da ise Çukurova Üniversitesi Açıkhava’da devam edecek. 

Süperstar Ajda Pekkan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde modaya yön veren isimlerin başında geldiğini bir kez daha kanıtladı. Burcu Sedef'in tasarladığı iki farklı ikonik kostümle tüm dikkatleri üzerine çeken efsane sanatçı hem göze hem de kulağa hitap etti.

Süperstar Ajda Pekkan'a konserinde kalabalık bir dansçı grubu eşlik etti.

Geceden diğer fotoğraflar...

Mahmut Anlar-Sedef İybar-Ender Sanal

Ajda Pekkan'ı dinlemeye gelen isimler arasında Sedef İybar, Uğurkan Erez, Kerem - Duygu Tibuk, Deniz Akkaya, Mahmut Anlar, Aynur Aydın, Ender Sanal ve gazeteci Olcay Ünal Sert hazır bulundu. 

Kerem-Duygu Tibuk

Deniz Akkaya

Uğurkan Erez

Aynur Aydın

Editör: Olcay Ünal Sert