Türk tasarımcı Yağmur Özer'in tasarladığı kırmızı renk kostümle Milano da podyuma çıkan Tanyeli, yürümeden önce peruğu atarak kanser hastalığına dikkat çekti.

Tanyeli, kapüşonunu çıkardığı an, kazıttığı saçlarıyla podyumda onu gören İtalyanlar büyük tezahürat ve alkış yaptı.

Defilenin kapanışında duygu dolu onlar yaşanırken Tanyeli ve Yağmur Özer kapanış selamlamasını birlikte yaptılar ve dünya basınına poz verdiler.

Şevval'in kıyafeti Oscar'da giyilecek Şevval'in kıyafeti Oscar'da giyilecek

Tanyeli İtalyan medyasında, Lady Diana, Maradona, Madonna, Prenses Margaret, Morgan Freeman gibi dünyaca ünlü isimlere dans eden Türkiye’nin dünyaca ünlü dans sanatçısı olarak yer buldu.

Daha önce Paris, New York, Milano ‘da düzenlenen dünyanın en önemli moda haftalarında  ülkemizi  başarılı bir şekilde temsil eden  ünlü Türk tasarımcı Yağmur Özer kendisinin uluslararası 6. Moda haftası  olan Milano Fashion Week’te  görkemli bir defileye imza attı.

Yaklaşık 30 parçadan oluşan özel koleksiyonu 

İtalya’da görücüye çıkaran Yağmur Özer moda eleştirmenlerinden tam not aldı. Defilenin tek erkek modeli ise Yağmur Özer tarafından keşfedilen Türk oyuncu ve model Atakan Keskin oldu. Milano Fashion week’te görünen Keskin’e Italya ajanslardan modellik teklifi geldi.

Editör: Olcay Ünal Sert