Dünyanın pek çok ülkesinde büyük beğeniyle izlenen Türk dizilerinin yapımcısı Tims&B Productions, bu yıl 15. kez gerçekleşen Quality Ödül Töreni’nde iki farklı kategoride ödüllendirildi. Teşkilat dizisindeki performansıyla Murat Yıldırım ‘En Quality Erkek Oyuncu Ödülü’nün sahibi olurken, ‘En Quality Dizi Ödülü’ iki sezon boyunca sürdürdüğü başarısıyla ‘Aldatmak’ dizisinin oldu.

Salih Keçeci Murat Yıldırım Img 1834Ödülleri almak üzere Tims&B Productions'ın kurucu ortağı ve CEO'su Burak Sağyaşar, Murat Yıldırım, Feyza Sevil Güngör ve Asena Girişken gecede yerini aldı. Murat Yıldırım ödül konuşmasında ‘Başta yapımcılarımız Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’a teşekkür ediyorum ve ödülü altı günde aksiyon işi çeken tüm Teşkilat ekibi adına alıyorum’ dedi. Feyza Sevil Güngör ve Asena Girişken de ödüllerini teslim alırken heyecanlarını paylaştı. ‘Tims&B ailesine teşekkür ediyoruz, ödülü set arkasında çalışanlarımız ve tüm oyuncu arkadaşlarımız adına alıyoruz. Emeğimizin karşılığını almak şahane bir his’ şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı, "Ayda ne kadar kazanıyorsun?" sorusuna yanıt verdi Acun Ilıcalı, "Ayda ne kadar kazanıyorsun?" sorusuna yanıt verdi

Salih Kececi Murat Yildirim Img 1786Salih Keçeci - Murat Yıldırım

Tims&B Productions adına sahnede olan Burak Sağyaşar da dizilerin yayıncı kuruluşlarına ve severek takip eden izleyicilerine teşekkürlerini iletti.

Editör: Olcay Ünal Sert