ŞENER: YARIŞMACILAR ÇOCUĞUM YAŞINDA

Gecenin sunuculuğunu Tuğba Özay, Mehmet Yıldırım ve 2023 dünya ikinci güzeli Deniz Eser yaptı. Jüride yer alan tescilli güzel Demet Şener, birincilere tacını ev sahibi Ali Durgut’la beraber taktı.

Ali Durgut, Joseph E. Jalloh, Beste Viran, Demet Şener

Yarışmayı erkeklerde Sierra Leone modeli Joseph Jalloh, kadınlarda ise Türkiye ‘Top Model Of Turkey’ birincisi Beste Tuğçe Viran kazandı.

Ali Durgut, Demet Şener, Mehmet Yıldırım

ŞENER: 28 YILDIR LAYIKIYLA BU SEKTÖRDEYİM

Gecede Demet Şener, Okan Karacan, Lara, Tuğba Ekinci, Esra Sönmezer ve Ayça Kuru gibi ünlü isimler hazır bulundu.

Hande Doğandemir: Geldi benimki... Hande Doğandemir: Geldi benimki...

Tuğba Ekinci

Demet Şener, geceyle ilgili, “28 yıl olmuş, bu işi layıkıyla sürdüren biriyim. O yüzden gençlerin ne kadar heyecanlı olduklarını tahmin edebiliyorum. Benim gözümde bu cesareti gösterdikleri için hepsi birinci. Onları görünce çocuklarım aklıma geliyor, artık onların yaşında çocuklarım var. Geçenlerde bir yarışma sunarken aday geldi, ‘Kaç yaşındasın’ dedim, ‘15’ dedi. Ömer 15, İrem 17.5 yaşında. Artık onlara farklı gözle bakıyorum. Kendi çocuğum gibi görüyorum” dedi. Demet Akalın’la alakalı açıklamalara cevap geldiği hatırlatılan Şener, “Bununla alakalı konuşacak bir şey yok. Ben bana sorulan bir soru üzerine konuştum. Gerek yok” dedi.

Okan Karacan, oğlu Alican Karacan ile birlikte geceye katıldı.

KÖTÜ GÜNLER GERİDE KALDI

Okan Karacan, “Oğlumla puanlama yapmaya geldik. Keyifler yerinde” dedi. Boşandığı eşi Zeynep Kadıoğlu’yla alakalı sorulara, “Her şey yolunda, hiçbir problem yok. Zeynep, Hanım beni çok seviyor, ben onu çok seviyorum. Her ailede olabilir. Geçmişe geçmiş diyoruz. Güzel hayatımıza devam ediyoruz. Bundan sonra barışma var diyoruz” şeklinde konuştu. 

AYAKKABISI KOPTU

Oyuncu Esra Sönmezer ise gecede talihsiz bir olay yaşadı. Sönmezer’in lüks bir markaya ait olan ayakkabısının tabanı koptu. Sönmezer, gece boyunca elinde ayakkabısının tabanıyla boy gösterdi.

Tuğba Özay gecede şıklığı ile dikkat çekti.

Editör: Olcay Ünal Sert