Ramazan ayını idrak ettiğimiz şu günlerde Tuğçe Tayfur'dan yeni bir paylaşım geldi.

Ferdi Tayfur’un Yeşilçam’ın güzel oyuncusu Necla Nazır’dan olan kızı Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz haftalarda tesettüre girme kararı aldı. Farklı tesettür tarzıyla eleştirilerin hedefi olan Tuğçe Tayfur, önceki gün sosyal medya hesabından annesi ve oğluyla iftar pozunu paylaştı.

Arabesk müziğinin usta isimlerinden Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda maneviyata yöneldiğini ve sahneleri bıraktığını açıkladı. Bu kararın ardından Instagram hesabındaki başı açık tüm fotoğraflarını silen Tayfur, başörtülü ve şapkalı pozlarını yayınladı. Tarzıyla tepki çeken Tayfur, tesettüre girmek için geçiş sürecinde olduğunu belirtti.

Demet Özdemir "İlk aşkım öğretmenimdi" Demet Özdemir "İlk aşkım öğretmenimdi"

FARKLI ÖRTÜNME TARZI TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Son dönemde başörtülü tarzıyla dikkat çeken Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından bir döneme damga vuran Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Necla Nazır ve oğluyla iftar yaparken verdiği bir pozu yayınladı. Şalın üzerine şapka takan Tuğçe Tayfur, tarzıyla dikkat çekerken takipçilerinin bir kısmı “Böyle örtünmek olmaz, örtünmek gizliliktir oysa siz dikkat çekmeye devam ediyorsunuz” yorumları yaparken bir kısmı ise “Çok farklı ve yakışan bir tarz yakalamışsınız” ifadelerini kullandı.

"NEFSİMLE MÜCADELE EDİYORUM"

Geçtiğimiz haftalarda tesettüre girmesiyle ilgili açıklama yapan Tuğçe Tayfur, "Ben tesettüre girdiğimi açıklamadım. Ağzımdan hiç öyle bir laf çıkmadı ki. Sadece kendi Instagram sayfamda her Instagram'ı olan gibi günlük fotoğraflarımı paylaşıyorum. İslam dinine inananlar için tesettür bu değil. Örtünmek bu değil. Ama dinimiz hoşgörü dini. Ben kendi nefsimle mücadele ediyorum yoksa herkes gibi ben de farkındayım örtünmenin bu olmadığının. Allah en doğru şekilde yapmayı nasip etsin" ifadelerini kullandı.

Editör: TE Bilisim