Kibariye: Her erkek yapar! Kibariye: Her erkek yapar!

Bir döneme damgasını vuran 'VJ Bülent' olarak tanınan ve hafızalara kazınan Bülent Çarıkçı, kendisi hakkında televizyondan yorum yapan Akalın'a "Televizyonda seni tatlı sözlerle sunduğum anonslar haram olsun." diyerek tepki gösterdi.

Demet Akalın İbo Show Da 2005 . Demetakalın Demetakalin Ibrahimtatlıses Diziler Magazin Iboshow(Mp4) Thumb

Tv8 ekranlarında VJ Bülent'e "İnsanlarda güzel yaşlanmalı, sağa sola salça olmadan ilerleyelim. Evinde oturup yazıyor, hatırlanmıyorsun..."  diyen Demet Akalın'a ünlü VJ'den yanıt geldi.

VJ Bülent, "Fatih Ürek ile aran kötü, Kerimcan ile aran kötü, Zuhal Topal ile aran kötü. Eve çağırdığın sözde fenomenler ile aran kötü. Seni var eden Ersay Üner ile yeni barıştın" diyerek ünlü şarkıcıya tepki gösterdi.

Demet Akalin Enişteciler

Bir döneme damgasını vuran efsane sanatçı Gülden Karaböcek'e "Tüm eniştecilerin sonu böyle olsa da izlesek.." yorumuyla tepkileri üzerine çeken Demet Akalın, son dönemde kiracısı ile yaşadığı sorunla gündeme gelmişti. Ünlü şarkıcı bu kez Vj Bülent ile polemiğe girdi.

Vj Bülent Çarıkçı

Zuhal Topal ile 10 senedir küs olduğunu açıklayan Akalın'ın, kendisi hakkındaki yorumlarına karşı çıkan Vj Bülent sosyal medyadan mesaj yayınladı. VJ Bülent, annesini kaybetmenin acısını hala yaşadığını belirterek şunları söyledi:

Demet Akalin 2000S

"Fatih Ürek ile aran kötü, Kerimcan ile aran kötü, Zuhal Topal ile aran kötü. Eve çağırdığın sözde fenomenler ile aran kötü. Seni var eden Ersay Üner ile yeni barıştın zaten. Benim için televizyonda söylediğin sözleri sana iade ediyorum. Çünkü artık işleri tutmayan eski popüleritesi olmayan sensin. Ben kendi tercihimle İstanbul'dan taşındım. Anneciğim hastaydı, köye taşındım. 4 yılımızı birlikte geçirdik. Sonra annemi kaybettim. Yani ben en sevdiğimi toprağa koymuş insanım, sen beni üzemezsin. Çünkü acıların en büyüğünü yaşadım. Senin bugün TV'de benim için söylediklerin bana acı vermedi. Sadece düşündüm. Kin ve nefret dolusun. Herkese böyle. İçinde madi bir lub*nya var senin. Engel olamıyorsun. Ben senin tatil diye çağırıp plajda mum ettiğin Doğancan değilim ya da çantanı taşımada yardım istediğin Esra hiç değilim. Kral TV günlerini hatırlatırım. Beni arayıp CD ve kaset sorguladığın o yılları. Haluk Şentürk'le çalışıyordun o yıllarda. Sana hiç bir kötülüğüm olmamış üstelik TV'de seni tatlı sözlerle sunduğum anonslar haram olsun. Kötülüğüm değil, sana iyiliğim olmuştur Cem Uzan yıllarında. 

Ben kendi halimde yaşarken bir soru sordum konuğunuzun 400 bestesi ile ilgili ona neden şaşırdınız diye? Çünkü Ersay üretken bir adam. Ben VJ iken gelen konuğumun bilgilerini çalışırdım çünkü. Çünkü profesyonelce baktım bu işe. Vee 14 yılın sonunda EYT'den emekli oldum alnımın akıyla Demet. Şimdi sade, düz, hırslardan uzak, sinsilik bilmeyen insanlarla yaşıyorum. Hayvan besliyorum, kiraz topluyorum, ekşi mayalı ekmek yapıyorum, bağdaki üzümlerden şarap yapıyorum. Ördeklere yem, kedilere süt veriyorum. 52 yaşındayım, tıpkı senin gibi aynı kuşağız. Yani sen de 19 yaşında değilsin. Hayat bitiyor bir gün Demet. Takma kirpiklerin, saçının dip boyası, protez tırnaklarının ne kadar manasız ve beyhude olduğunu anladığın gün aydınlanacaksın. Ama belli ki daha çok var. Anne acısı yaşadığın gün ben geleyim aklına, çünkü o gün şarkıcı Demet Akalın imparatorluğun yıkılacak. Yine de geç yaşaman dileğiyle bu dev acıyı..."

Vj 1 Instagram Img 20240427 Wa0019Vj 2 Instagram Img 20240427 Wa0020

Vj Bülent Demet Akalın

Editör: Olcay Ünal Sert