Nükhet Duru 70. doğum gününü dostlarıyla kutladı Nükhet Duru 70. doğum gününü dostlarıyla kutladı

Hatayspor'un eski teknik direktörü Volkan Demirel'in eşinden boşanacağı iddia edilmişti bu iddialara geçte olsa yanıt geldi.

Sabah'tan Bülent Cankurt, Hatayspor'un eski teknik direktörü Volkan Demirel'in 13 yıllık eşi Zeynep Demirel'den boşanacağını iddia etti. Zeynep Demirel'in aslında daha önce boşanmak istediği ancak Hatay depreminin ardından bu kararı ertelediği söyleniyordu.

Volkan Demirel'den bu iddialara yanıt geldi: "Bazen çoğu evlilikte olduğu gibi tartışıyoruz, anlaşamıyoruz. Fakat boşanma davası açtığımız yönündeki haberler doğru değil. Şu an Zeynep ile karşılıklı sabah kahvemizi içiyoruz."

Volkan Demirel Zeynep Demirel2009 yılında Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen Zeynep Sever, 2010'da Volkan Demirel ile nikah masasına oturmuştu. Şubat 2014'te büyük kızları Yade, Ağustos 2017'de de ikinci kızları Yeda'yı kucaklarına aldılar.

 Volkan Demirel, 3 Mayıs'ta Hatayspor'daki görevinden ayrılmıştı. Şu anda herhangi bir takımı çalıştırmayan Volkan Demirel'in önümüzdeki sezon için bir kulüple anlaşıp anlaşmayacağı henüz belli değil.

Volkan Demirel ile ayrılma kararı alan Zeynep Demirel, Aramızda Kalmasın programına yaptığı açıklamada, zıt kutuplar olduğunu söylemişti.

Editör: Haber Merkezi