1970 MODEL CADILLAC YENİ YUVASINDA

Efsane şarkıların bestecisi İsmet Nedim son yolculuğuna uğurlandı Efsane şarkıların bestecisi İsmet Nedim son yolculuğuna uğurlandı

Volkan Konak, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Mekân çok güzel, gelen insanlarımız mekândan 1000 kat daha güzel. Her türlü müzik yapacağız sadece kendi bestelerimiz değil. İnsanlarımızın zevk alacağı her türlü müziğe yer vereceğiz” diyen Volkan Konak, yeni şarkısı Leyla’ya da ilk kez Kuruçeşme Açıkhava repertuarında yer verdiğini belirtti. Yeni şarkısının gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti “Zaten Polat Yağcı ve Altan Çetin projesi. Beni çok iyi tanıyorlar. Çok güzel gidiyor vallahi. Bu kadar hızlı beklemiyordum. Alışkın değilim açıkçası” sözleriyle belirtti. Amerika’dan 26 günde getirdiği ve klipte büyük ilgi gören 1970 model Cadillac Deville marka klasik aracı ile ilgili de konuşan ünlü sanatçı “Biraz meşakkatli oldu ama Türkiye’mize yakışır. O burada kalacak artık, herkes kullanabilir” dedi.

“LEYLA” İLK KEZ KURUÇEŞME SEYİRCİSİNİN HUZURUNDA

Dillerden düşmeyen hitlerine bir yenisini ekleyen Volkan Konak listeleri kasıp kavuran yeni şarkısı “Leyla”yı ilk kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde söyledi. Şarkının finalinde Volkan Konak’ın “Beğendiniz mi?” sözlerine alkış yağmuru ile karşılık veren hayranları, şarkının dillere dolanan nakaratını bir kez daha ünlü sanatçı ile birlikte söyleyerek keyifli anlara imza attı.

Editör: TE Bilisim