Ünye Madencilik'in sahibi olduğu, Yusuf Erbaş’ın Genel Müdürlüğünü yaptığı “Güvenli Turizm Sertifikası” bulunan, lüks ötesi şık odaları, romantik ortamı ve kendi bünyesinde yer alan popüler beachi ile Bodrum’un en gözde yerlerinden biri olan Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda misafirlerine masal tadında bir tatil sunacak.

Yalıkavak’ın en lüks otelleri arasında yer alan Highlight Hotel Yalıkavak, Bodrum’un büyüleyici manzarasına sahip 64 adet lüks odası, kaliteli mutfağı ve ünlü isimlerin sahne aldığı beach partileri ile Bodrum’un masmavi ve sofistike atmosferi eşliğinde misafirlerine huzurlu ve sağlıklı bir tatil sunuyor.

Ayrıca denize sıfır konumda yer alan restoranda, birbirinden güzel Türk ve dünya mutfağının enfes lezzetlerini bünyesinde barındıran otel, beach ve akşam olarak iki ayrı menü hizmeti veriyor.

“ÜNLÜ İSİMLERİN ADRESİ: MİYA BEACH”

Highlight Otel bünyesinde yer alan Miya Beach, tatilde eğlence arayanlar için muhteşem bir manzaraya sahip. Pandemi nedeniyle bu yıl 450 kişiye hizmet verecek olan Miya Beach, turkuvaz mavisi denizi, denizin içinde yer alan bungalov locaları, özel lezzetleri ve ünlü isimlerin after partileri ile Bodrum’da bu yaz eğlencenin nabzını tutacak.

“ÜST DÜZEY ÖNLEM”

Pandemi nedeniyle yarı kapasite hizmet veren otel, Covid-19 tedbirleri kapsamında, sosyal mesafe kurallarına uygun masa, şemsiye, şezlong düzenine dikkat ediyor. Ayrıca odaların tek kullanımlık kişisel bakım ürünleri, uygun koşullarda sterilize edilmiş tekstil ürünleri ile birlikte 24 saat tesiste bulunan sağlık çalışanı ile misafirlerine sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlıyor.