Her Perşembe Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Yasemin Şefkatli oldu.

Şefkatli, pandemi döneminde kendisini mutfakta çok geliştirdiğini, en iyi yaptığı yemeklerin nohut ve pilav olduğunu söyledi. Günlerini spor yaparak, kitap okuyarak ve sosyal medyaya içerik üreterek geçirdiğini açıklayan Şefkatli, korona biterse ilk gitmek istediği yerin de Nepal olduğunu ekledi.

“İdo’nun kahvesine bal koydum”

Şarkıcı İdo Tatlıses ile nişanlı olan Şefkatli, hayatında en heyecanlı olduğu anın İbrahim Tatlıses’in kendisini istediği an olduğunu belirtti. Mert Vidinli’nin acı kahve yaptın mı sorusunu “İdo acı kahve içmedi, ben kahvenin içine bal koydum. Lütfen kahveme tuz koyma dedi. Midesinden rahatsız olduğu için içime dert oldu. O yüzden tuzlu bir anımız yok” şeklinde yanıtladı. O günkü heyecanının gerginlik hissine dönüştüğünü söyleyen Yasemin Şefkatli, “Heyecandan o güne dair çok az şey hatırlıyorum” dedi.

“Yaz sonunda düğün olabilir”

Düğün için aceleleri olmadığını söyleyen Yasemin Şefkatli “Bizim için her şey hazır. Doğru zamanda, herkesin keyifle gelebileceği bir şekilde olsun istiyorum. Kalabalık olursa vicdanen kendimizi rahat hissetmediğimiz bir ortam oluşacak. O gün geldiğinde nikah organizasyonunu sevdiklerimle evimde yapmak istiyorum. Çoğu şey planlı fakat tarih konusunda emin değiliz. Yaz sonu düğün olabilir” diye konuştu.

“Göz altı morluklarıma soğuk kaşık koyuyorum”

Ailesinden öğrendiği bir güzellik hilesi olduğunu söyleyen Şefkatli, “Göz altlarım sürekli morarıyor. Yemek kaşığını buzluğa koyuyorum. Bir süre beklettikten sonra çıkartıp soğuk kaşığı gözüme koyuyorum. Bence morluklara iyi geliyor” dedi.

Editör: TE Bilisim