PERA’nın yeni şarkısı “Gecenin En Güzeli” müzikseverlerle buluşuyor PERA’nın yeni şarkısı “Gecenin En Güzeli” müzikseverlerle buluşuyor

Sevilen şarkıcı Yıldız Tilbe, 4 Kasım’da Gaziantep’te hayranlarıyla buluşacak. FGD Grup Yönetim Kurulu Başkanı Güney Dağdeviren’in organizasyonuyla bir dizi konserler verecek olan ünlü sanatçı, ilk olarak Adana’da, ardından Gaziantep ve Mardin’de seslendireceği şarkılarla fırtınalar estirecek.

4 KASIM’DA GAZİANTEP’TE

Şarkıları ve kendine has tarzı ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, 4 Kasım’da GAÜN Mâvera Açıkhava Sahnesinde müzikseverler ile buluşacak. Güney Dağdeviren imzasıyla hayranlarıyla buluşacak olan ünlü şarkıcı sevilen şarkılarını onlar için söyleyecek.

HAYRANLARINA UNUTULMAZ ANLAR YAŞATACAK

Şarkılarıyla olduğu kadar bir an olsun düşmeyen enerjisi ve kendine has sahne performansı ile konserlerinde müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatan Yıldız Tilbe, sevilen şarkılarını ilk olarak 2 Kasım’da Adana Çukurova Üniversitesi Açık Hava Sahnesinde hayranları için seslendirecek. Ünlü şarkıcı 4 Kasım’da GAÜN Mâvera Açıkhava Sahnesinde, 6 Kasım tarihinde de Mardin Artuklu Kapalı Spor Salonunda hayranlarıyla buluşacak.

Editör: TE Bilisim