Güzel oyuncu Ebru Şahin’in öfkeli ve kıskanç nişanlısı Cem karakterine hayat veren Hafızoğlu, dizide inşaat firması sahibi, zengin bir ailenin tek oğlunu canlandırıyor. Nişanlısı Harika’ya da büyük bir aşkla bağlı. Dizide Birkan Sokullu ile rakip olan, sergilediği güçlü duruşuyla adından söz ettiren Yalçın Hafızoğlu’nun performansı çok konuşuldu. Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Kemal karakteriyle öfke dolu Cem karakterinin bu bölümde yüzleşmesi ve kılıçların çekilmesi sosyal medyada TT oldu. Heyecanın zirve yaptığı sahnelerde, rolünün hakkını verdiğini, genç ve yakışıklı oyuncunun duygularını maviş gözleriyle ifade ettiğini ifade eden seyirciler, ilgilerini her fırsatta dijital platformda dile getiriyor.

HER FIRSATTA DAVUL ÇALIYOR

Kıvanç Tatlıtuğ'un İstanbul İçin Son Çağrı filminden ilginç görüntüler Kıvanç Tatlıtuğ'un İstanbul İçin Son Çağrı filminden ilginç görüntüler

Ünlü oyuncu Yalçın Hafızoğlu, sadece canlandırdığı rollerle büyülemiyor sevenlerini. Tutkusu olduğu müziğe de her fırsatta zaman ayıran Hafızoğlu’nu bir müzik grubunun arkasında davul çalarken sahnede görürseniz şaşırmayın. Müziğe ve oyunculuğa küçük yaşlarda başlayan, her geçen gün hatırı sayılır hayran kitlesine sahip olan, sevenlerinin “Maviş” ismini takdığı Yalçın Hafıoğlu, daha önce Kiralık Aşk, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda ekrana gelmişti.