Gönül Yazar geçmişte Tarık Akan ile Ajda Pekkan arasında aşk yaşandı mı sorusuna yanıt verdi... 

Türk Sanat Müziği'nin Taş Bebek' lakaplı sanatçısı Gönül Yazar, katıldığı canlı yayında Ajda Pekkan ve 2016 yılında hayata veda eden Tarık Akan arasında geçmişte neler yaşandığına dair yıllar sonra açıklamalarda bulundu.

Ajda Pekkan, Tarık Akan'ın ses tonundan rahatsız olunca hevesi kaçmış...

'Dünya Güzellerim Tatilde' yakında Show Tv de başlıyor! 'Dünya Güzellerim Tatilde' yakında Show Tv de başlıyor!

Ajda Pekkan ile geçmişte yakın oturduklarını ve yakın görüştüklerini anlatan Gönül Yazar, "İki kız kardeş gibiydik. Evet, aramızda konuşuyorduk... Bir gece onunla onun evinde kahve içiyorduk. Aktörlerden bahsediyorduk. Hangisi en güzel diye. Ben dedim ki Tarık Akan değil mi dedim. 'Aman ben de öyle zannettim eve çağırdım. Yani aramızda bir şeyler olacaktı ama ses tonu çok çirkindi' dedi. Bir soğukluk olmuş ses tonundan dolayı. Sesinin tonu iyi değilmiş. Filmlerde onu dublajcılar konuşuyormuş." ifadelerini kullandı.

Yazar'ın sözlerini onaylayan Bilal Özcan da "Evet, evet arkadaşlıkları ilerledikten sonra şimdi bunları tabi böyle açık açık konuşmak ne kadar doğru ama beraber olmayı arzu etmiş. Ancak ses tonundan rahatsız olunca tüm hevesi kaçmış Ajda Pekkan'ın ve o ilişki de devam etmemiş. Ben de duymuştum." ifadelerini kullandı.

Gönül Yazar mirasını nereye bırakacak?

Gönül Yazar, mirasını LÖSEV'e bağışlayacağını açıklarken, kızı Yasmin Simavi'ye babası Erol Simavi'den çok para kaldığı için her hangi bir şey bırakmayacağını söyledi.

Editör: Haber Merkezi