Pop müziğin süperstarı Ajda Pekkan, önceki akşam Bodrum Antik Tiyatro’da sevenleriyle buluştu.  

KerkiSolfej’in düzenlediği BtcTurk 10. Yıl Konserleri kapsamında istek üzerine bu yaz ikinci kez Antik Tiyatro’da konser veren süperstar, yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Biletlerinin günler öncesinden tükendiği konserde Ajda Pekkan’ı dinlemeye gelen hayranları Antik Tiyatro’da saatler öncesinden kilometrelerce uzayan kuyruk oluşturdular.

Burcu Sedef imzalı bol yırtmaçlı elbisesiyle sevenlerinin karşısına çıkan Pekkan, zarafetiyle kendisini dinlemeye gelenleri büyüledi.

Geçmişten günümüze dillere pelesenk olan şarkılarını sevenleriyle koro halında seslendiren sanatçı, 18 kişilik dansçı kadrosuyla da görsel şölen sundu. Sahnedeki danslarıyla da yürek hoplatan sanatçı, dur durak bilmeyen performansıyla kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Ölümsüz şarkıların bestekârı Bilge Özgen hayatını kaybetti Ölümsüz şarkıların bestekârı Bilge Özgen hayatını kaybetti

"Ne Varsa Bende Var", "Kimler Geldi Kimler Geçti", "Ya Sonra", "Bambaşka Biri", "Aşklayalım", "Yakar Geçerim", "Çok Seveni Gördüm Ama Çok", "Söyle Bir Daha", "Hür Doğdum Hür Yaşarım", "Eğlen Güzelim" ve "Yıldızların Altında" adlı unutulmaz şarkıları seslendiren Süperstar Ajda Pekkan, Yunanca "Horis To Moro Mou" adlı şarkıyı da okudu.

İki saat boyunca muhteşem sahnesiyle sevenlerine unutulmaz anlar yaşatan Ajda Pekkan, hafızalarda uzun süre yer edinecek konserini alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde bitirdi.

Süperstar Ajda Pekkan, 20 Eylül 2023 de İstanbul Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde 6. kez hayranlarıyla buluşacak. Sanatçı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda vereceği konserinin hazırlıklarına da şimdiden başladı.

Süperstar Ajda Pekkan, 6-7-8 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul City Fest kapsamında Parkorman da konser verecek.

Editör: Olcay Ünal Sert