Bülent Ersoy Aldatılma Hikayesini Anlattı: “Bıçağı Aldım Elime ‘Sen Neyinle Yaptın Bu İşi’ Dedim”

Bülent Ersoy YouTube.com da ki programda eski eşi Cem Adler'i başkasıyla yatakta bastığını söyledi.

Youtube’da Safiye Soyman ve Banu Alkan ile birlikte Dünya Güzellerim Masada programı ile dikkatleri üzerine çeken Bülent Ersoy,  programın 3. bölümünde aldatılma hikayesini anlattı.

1998 yılında evlendiği, kendisinden 27 yaş küçük olan Cem Adler’i bir başka kadınla yakaladığını anlatan Ersoy, şöyle konuştu:

“Uçaktan indim, Savaş Kalafat aradı. ‘Bülent Hanımcığım, üzüleceksiniz ama size bir şey söylemek istiyorum. İzmir’de bir ev var, Cem’i çektiler oradan çıkarken’ dedi. ‘Ben şimdi İzmir’den geliyorum, uçaktan yeni indim. Bir yanlışlık olmasın?’ dedim. ‘Görüntüler var’ dedi. Tekrar uçağa binip İzmir’e döndüm. Gittim buluştukları yere, kapıyı çaldım. Açılmadı. Bir tekme attım kapıya, yerle bir oldu. Bir baktım bunların ikisi de çıplak. Beni gördüler, kapandılar. Hemen çarşafı çektim, çıplaklar. Ekmek bıçağı vardı, aldım onu ‘Sen neyinle yaptın bu işi’ dedim. ‘Bir şey yapmadım’ dedi. Hemen boşadım.”

Demet Özdemir "İlk aşkım öğretmenimdi" Demet Özdemir "İlk aşkım öğretmenimdi"

Nisan 1998'de kendisinden 27 yaş küçük Cem Adler ile nikah masasına oturan Bülent Ersoy'un evliliği Haziran 1999'da resmen bitti...

"Cem'i (Adler) karının koynunda yakaladım" diyen Bülent Ersoy, Armağan Uzun için de "Öteki, kır saçlı da çok meraklıydı belden aşağısına. Şimdi evlenmiş, çocuğu olmuş. Fazla gündeme getirmek şık olmaz. " dedi.

  

Bülent Ersoy, 2. eşi Armağan Uzun da kendisini aldatınca 1 yıl dolmadan boşadığını söyledi.

Bülent Ersoy'un Armağan Uzun ile olan evliliği de ihanet nedeniyle bitti...

EVLENMİŞ, GÜNDEME GETİRMEK ŞIK OLMAZ

Bülent Ersoy, 2007’de evlenip 1 yıl sonra boşandığı şarkıcı Armağan Uzun hakkında kısa konuştu:

“Öteki, kır saçlı (Armağan Uzun) da çok meraklıydı belden aşağısına. Şimdi evlenmiş, çocuğu olmuş. Fazla gündeme getirmek şık olmaz. O da öyle yaptı, hemen boşadım. Efendi bir çocuktu, kaliteliydi. Ama zaafları var, canı başka birini çekmiştir.”

Bülent Ersoy ilk eşi Cem Adler ile bowling oynarken.

Aşktan yana pek yüzü gülmeyen Diva'nın evlilikleri uzun sürmedi.

Bülent Ersoy, 80'li yıllarda uzatmalı nişanlısı Birol Gürkanlı ile uzun yıllar aşk yaşasa da evlenmek kısmet olmadı.

Diva Ersoy, 2. bölümde de Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan ile 3 yıl aşk yaşadıklarını açıklamıştı.

Bülent Ersoy, programda Safiye Soyman ve Banu Alkan'a "Bunlar bakire tabi" diyerek takıldı. 

Sinema oyuncusu Banu Alkan ve Safiye Soyman; aldatıldıysalar da partnerlerinin kendilerine hiç hissetirmediğini söyledi.

Editör: Olcay Ünal Sert