İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşen galaya katılım ve ilgi büyük oldu. Karaca'nın biyografisini konu alan film İsmail Hacıoğlu'nun başarılı performansı ile genel olarak oldukça beğenildi.

26 Ocak Cuma günü vizyona girecek "Cem Karaca’nın Gözyaşları" filmi için biletler ön satışa sunuldu. Sanatçının müzik kariyerinin ötesinde, hayatının farklı yönlerine odaklanarak izleyicilere derin bir içsel yolculuk vadeden filmde, Cem Karaca'nın aile ilişkileri, aşkları ve sanatının perde arkasına dair detaylar ustalıkla işleniyor. Sinema tarihimizde iz bırakmaya hazırlanan bu özel film için ön satıştaki biletler, Paribu Cineverse sinema salonlarından ve online olarak biletinial.com internet sitesinden temin edilebilir.

Ahu Tuğba yoğun bakımdan çıktı normal odaya alındı Ahu Tuğba yoğun bakımdan çıktı normal odaya alındı

 

Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya’nın ortak yapımcılığında Emrah Karaca’nın danışmanlığında çekilen 26 Ocak Cuma günü vizyona girecek “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filmi için biletler ön satışa çıktı.

Film, müzikle geçen bir ömrün içindeki büyük başarıları, çatışmaları, aşkları ve iniş çıkışları beyazperdeye taşırken, seyirciyi duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. Aynı zamanda Cem Karaca'nın mücadele dolu yaşamına odaklanarak, Türkiye'nin sosyo-politik atmosferine dokunup geçmişin izlerini de sorgulamaya davet ediyor. 

Filmin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, çocukluğundan beri Cem Karaca'nın hayatına ve sanatına duyduğu derin bağlılıkla karakterini canlandırarak usta işi bir performans sergiliyor. Yönetmen Yüksel Aksu ise Cem Karaca'nın yaşamını büyük bir özenle beyazperdeye taşıyor.

Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Buçe Buse Kahraman, Meral Çetinkaya, Melisa Döngel, Alper Saldıran, Kubilay Tunçer, Emre Özcan, Ali Talha Kırışgil gibi birbirinden değerli oyuncuların rol aldığı film, izleyicilere birbirinden güçlü karakterlerle dolu bir biyografi sunuyor.

26 Ocak Cuma günü vizyona girecek olan "Cem Karaca’nın Gözyaşları" filmi için ön satışa çıkan biletler Paribu Cineverse sinema salonlarından ve online olarak biletinial.com internet sitesinden alınabilir.

Cem Karaca'nın biyografisinin anlatıldığı Cem Karaca'nın gözyaşları sinema filminde İsmail Hacıoğlu, başarılı bir oyunculuk sergiliyor. 

Cem Karaca'nın Gözyaşları sinema filminin biletleri ön satışa çıktı.

Editör: Olcay Ünal Sert