Kuşum Aydın aldığı kremden yakındı Kuşum Aydın aldığı kremden yakındı

Kuzey Kıbrıs ünlüleri evlendirmeye Derya Uluğ ve sevgilisi Asil Gök ile devam ediyor. Gecenin sunuculuğunu taze gelin Burcu Esmersoy’un yaptığı Tremeşeli Holding’in lansman gecesinde sahneye çıkan Uluğ, performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Mert Demirci Burcu Esmersoy Derya Uluğ Mustafa Emirkan Rındiye Arslan Min

Uzun süredir hem iş hem aşk hayatını birlikte sürdürdüğü Asil Gök ile evlenme planları yaptığını belirten ünlü şarkıcı, Kıbrıs’ta evleneceğini açıkladı.

Derya Ulug Asil Gok

Uzun süredir hem iş hem aşk hayatını birlikte sürdürdüğü Asil Gök ile evlenme planları yaptığını belirten ünlü şarkıcı, geçtiğimiz hafta evinin önüne gelerek olay çıkaran bir tacizci ile kabus dolu günler yaşamıştı. 

Burcu Esmersoy Mert Demirci
BURCU ESMERSOY’A SAHNEDE  20’LİK PARTNER

Salamis Sea Place projesinin tanıtımını zarafetiyle herkesi büyüleyen Burcu Esmersoy yaptı. Geceye Rus, İran ve dünyanın birçok yerinden gelen konuklar katıldı. Esmersoy’un İngilizce ve Türkçe olarak yaptığı sunuma 20 yaşında genç üniversite öğrencisi Mert Demirci eşlik etti. Projeyi tanıtırken evlerin ve yaşam alanlarının güzelliğinden etkilenen sunucu, en kısa sürede eşi ile ayrıca ev bakmaya geleceklerini söyledi.

Derya Ulug V Asil Gok

Derya Uluğ ve Asil Gök, Kıbrıs da evlenme kararı aldılar.

Editör: Haber Merkezi