Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, önceki gün Gökhan Özen ile unutulmaz bir geceye imza attı.

Türk pop müziğine unutulmaz şarkılar hediye eden Gökhan Özen 3. kez çıktığı Kuruçeşme Arena'ya yine sold out yaparak rekor kırdı. Konser alanını hınca hınç dolduran Özen hayranları, her şarkısında dev bir koro halinde eşlik ettiler.

Özen, üç saat süren konserinde, sınırsız enerjisi ile binlerce hayranını coşturdu. Müthiş sahne performansının yanında beyaz kuyruklu piyanoda söylediği “Duman Gözlüm”,”Seni Kimler Aldı”, “Ne Farkeder” gibi şarkılarla da romantik rüzgarlar estirdi. Çoğu şarkısında kendisine eşlik eden 4 kadın dansçısı ile farklı koreografiler sergileyen Özen, sıcak ve sempatik tavırları ile seyircisinden tam not aldı. Kuruçeşme Açıkhava’da rüya gibi bir konser performansı sergileyen Özen, ikinci bölümde sahnenin önünde gitarist arkadaşları ile en sevilen slow şarkılarını seyircisi ile beraber akustik halleriyle seslendirdi.

ERKEN CUMHURİYET KUTLAMASI

Sürprizi konser sonuna saklayan Gökhan Özen, Türk bayrağı kapşonlu sewatshirt'unu giyerek geldiği sahnede, “Biz Türk bayrağı altında yaşamaktan ve cumhuriyet çocuğu olmaktan çok mutlu ve gururluyuz " dedi.

Elinde Türk bayrağı ile sahneye gelen Gökhan Özen, seyircisini ayağa kaldırarak hep beraber İstiklal Marşını söyledi.

Hayranlarının yoğun isteğini kırmayarak sahneye gelen Gökhan Özen, büyük coşkuyla söylediği şarkıyla son noktayı koydu.

Ajda Pekkan’ın müzik kariyerinde bir ilk Ajda Pekkan’ın müzik kariyerinde bir ilk

Editör: Olcay Ünal Sert