Pop müziğinin yakışıklı starı Gökhan Özen, yoğun istek üzerine İstanbul Kuruçeşme Arena da 2. konserini verdi.

Yıldız Tilbe, Ülker Sports Arena da 10 Bin Kişiyi Coşturdu Yıldız Tilbe, Ülker Sports Arena da 10 Bin Kişiyi Coşturdu

Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, önceki gün unutulmaz bir geceye imza attı. Pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen, ikinci kez çıktığı Kuruçeşme sahnesinde biletleri yine sold out oldu.

Akşamüstü saatlerinde ansızın bastıran ve İstanbul Avrupa yakasında hayatı felç eden yağmura aldırış etmeyen Özen hayranları, konser alanını hınca hınç doldurdu. Özen, üç saat süren konserinde, sınırsız enerjisi ile binlerce hayranını coşturdu.

Müthiş sahne performansının yanında beyaz kuyruklu piyanoda söylediği “Duman Gözlüm”, “Seni Kimler Aldı”, “Ne Farkeder” gibi şarkılarla da romantik rüzgarlar estirdi. Çoğu şarkısında kendisine eşlik eden 4 kadın dansçısı ile farklı koreografiler sergileyen Özen, sıcak ve sempatik tavırları ile seyircisinden tam not aldı.

Kuruçeşme Açıkhava’daki ilk 2 konserinin tüm biletlerinin tükenmesi üzerine 3. organizasyonu yapan Poll Production’ın isteği üzerine 3. konsere de “Evet” dedi.

Gökhan Özen, 28 Ekim'de yeniden sevenleri ile Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde konser verecek.

Editör: Olcay Ünal Sert