Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri Haberleri

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri haberleri ve güncel Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri gelişmeleri, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri ile ilgili tüm video, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri fotoğrafları ve Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri haberleri MagazinSortie.com sitemizde


KÜLTÜR SANAT

Türk Pop Müziği'nin efsanevi sanatçısı Süperstar Ajda Pekkan dün akşam Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde muhteşem bir konser verdi. Burcu Sedef'in tasarladığı...

MÜZİK

Türk Pop Müziği'nin kare aslarından Nilüfer, Kuruçeşme de bu yıl ikinci konserini verdi. Covid'e yakalandığı için daha önce konserini erteleyen...

MÜZİK

Türk Pop Müziğin efsanevi sanatçısı Süperstar Ajda Pekkan bu yıl 5. kez Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluştu.

Sanatçı Uğur Aslan, Kuruçeşme Açıkhava Konserinde şarkılarını Antakya Medeniyetler Korosu ile birlikte depremzedeler için söyledi.

MÜZİK

Pop müziğin Kraliçesi Hande Yener önceki akşam Kuruçeşme da sahne aldı.

KÜLTÜR SANAT

Müziğiyle Seksenli yıllara damgasını vuran Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde nostalji yaşattı.

KÜLTÜR SANAT

Türk Pop Müziği'nin usta sanatçısı Demet Akalın Kuruçeşme Arena da hayranlarıyla buluştu.

KÜLTÜR SANAT

Popüler müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde bir kez daha hayranlarıyla buluştu.

KÜLTÜR SANAT

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde konser verdi. Yağan yağmura rağmen izleyiciler şarkılara eşlik ederek coştu.

MÜZİK

Pop Müziğin prensi Serdar Ortaç, Boğazda rüzgâr gibi esti... Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde gerçekleşen konserde Serdar Ortaç hit olmuş şarkılarını seslendirdi.

Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri sona erdi. 129 gün boyunca yarım milyona yakın dinleyici şarkılarla eğlendi.

Türk Pop Müziği'nin Kraliçesi Hande Yener Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde muhteşem bir konser verdi. İlginç kostümü ve makyajı ile de tüm...