Safiye Soyman Haberleri

Safiye Soyman haberleri ve güncel Safiye Soyman gelişmeleri, Safiye Soyman ile ilgili tüm video, Safiye Soyman fotoğrafları ve Safiye Soyman haberleri MagazinSortie.com sitemizde


MAGAZİN

Bülent Ersoy, 1 ay önce 'Dünya Güzellerim Masada' programından ayrıldığını belirterek isminin projeden çıkarılmasını istedi.

YAŞAM

Kanser rahatsızlığı tedavisi gören usta oryantal Tanyeli Cahide'de kendisi için düzenlenen moral gecesinde duygulanınca gözyaşlarına boğuldu.

MAGAZİN

Diva Bülent Ersoy'un Zeki Müren için "Acımasız biriydi, kıskançlığından öldü" açıklamalarına, sanatçının kuzeni Özlem Güner yanıt verdi.

SAĞLIK

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, estetik operasyonlarına bir yenisini daha ekledi.

MAGAZİN

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman üçlüsü, "Dünya Güzellerim Masada" programında ilginç açıklamalar yaptı. Diva Ersoy, "Hiç enişteci olmadım" dedi.

MAGAZİN

Bloom Medya'nın hazırladığı 'Dünya Güzellerim Masada' adlı programın tanıtım çekimleri bugün gerçekleşti. YouTube’da yayınlanacak programda Bülent Ersoy, Banu Alkan ve...

MAGAZİN

Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, Yeşilçam'ın Afrodit'i Banu Alkan ve Safiye Soyman yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyorlar.

KADIN

Demet Özdemir ve Seda Sayan bir çorbacıda buluştu... 5 saat sohbet eden ikili çıkışta ser verip sır vermedi. Seda Sayan...