İdo'nun ikizleri oldu

2021 yılında evlenen Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in ikiz çocukları doğdu. Erkek bebekleri olan çift henüz çocuklarını kameralardan uzak tutuyor. İdo Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses, torunlarını ve gelinini ziyarete gitti. Şarkıcı İbrahim Tatlıses, torunlarının kendisine benzediğini açıkladı.

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında nikâh masasına oturan Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediğini duyurmuştu.

Şefkatli, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, "Doktorum, doğumun ocak ayında olacağını söyledi. Doğum Türkiye’de olacak. Hazırlıklarımız tam hazır değil ama eksikleri tamamlıyoruz" demişti.

YASEMİN ŞEFKATLİ VE İDO TATLISES İKİZ BEBEKLERİNE KAVUŞTU

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in ikizleri, önceki gün sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmişti. Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmamıştı.

"DAHA EŞİMİ GÖRMEDİM"

Hastane girişinde görüntülenen İdo Tatlıses, “Acayip bir duygu Allah herkese nasip etsin. Daha eşimi görmedim" sözleriyle dile getirmişti. İdo, çocuklarına babalarının isimlerini verdiklerini söylemişti.

GELİNİNİ ZİYARETE GİTTİ

İbrahim Tatlıses önceki gün doğum yapan gelini Yasemin Şefkatli’yi ziyarete gitti. Uzun süre hastanede kalan Tatlıses, çıkışta kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını arabasında cevapladı.

Bülent Ersoy canlı yayında Arto'ya yüklendi: "Yalancısınız" Bülent Ersoy canlı yayında Arto'ya yüklendi: "Yalancısınız"

"İDO GİDERSE OĞLU KALIYOR"

"Torunlarınızı gördüğünüzde neler hissettiniz?" sorusuna Tatlıses, "Tatlıses’in silsilesi devam ediyor. Ben gidersem İdo kalıyor. İdo giderse oğlu kalıyor. Allah herkesin evladını bağışlasın. Herkesin torunlarını bağışlasın. Çok mutluyuz, huzurluyuz" dedi.

"YASEMİN DE İYİ TORUNLAR DA"

"Yasemin de iyi torunlar da" diyen sanatçı, "Bebekler bana benziyor genlerden dolayı. Ama annesine benzeseydi sevinecektim. Annesi mavi göz ya. Bir esmer bir de mavi göz vay vay" diyerek güldü.

"İDO'YA KARŞI AYRI BİR İLGİM VAR"

Tatlıses, "İdo çıldırıyor kafayı yiyecek, ama şimdi rahatladı. Biliyorsunuz İdo’ya karşı ayrı bir ilgim var. Elimde büyüdü. Verilecek tabii. O ilk İbrahim Tatlıses. Benimki çakma" diyerek gülen sanatçı hastaneden ayrıldı.

Editör: Haber Merkezi