Kemer Belediyesi’nin hey yıl geleneksel olarak düzenlediği Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali bu yıl 14.'sü Bayramın üçüncü günü start veriyor. 3 gün sürecek festivalde Ebru Gündeş ve Alişan’ın da aralarında yer aldığı ünlü sanatçılar sahne alacak. Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen 14’üncü Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali 27-28 ve 29 Haziran günlerinde Kemer İlçe Stadyumu’nda yapılacak. Festival, 27 Haziran Salı günü saat 20.00’de gerçekleştirilecek olan festival korteji ile başlıyor. 

ALİŞAN SAHNE ALIYOR 

Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yapacağı festivalde bu yıl da birbirinden ünlü sanatçılar yer alıyor. Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Elif Buse Doğan, 27 Haziran Salı akşamı saat 21.00’de festivalin açılış konserini verecek. Aynı akşam saat 22.00’de sahne alacak olan Arabesk-Pop Müzik Sanatçısı Alişan, Kemerlilere müzik ziyafeti sunacak. 

İKİNCİ GÜN KORAY AVCI ‘

'Okyanus’ isimli şarkısıyla büyük üne kavuşan Pop Müzik Şarkıcısı Derya Uluğ, 14’üncü Altın Nar Festivali’nin ikinci akşamında saat 21.00’de konser verecek. Yine 28 Haziran Çarşamba akşamı saat 22.00’de sahneye çıkacak olan söz yazarı, bestekâr, müzisyen ve yorumcu Koray Avcı, Kemerlilere keyif dolu bir akşam yaşatacak. 

FİNAL EBRU GÜNDEŞ’TEN 

14’üncü Altın Nar Festivali’nin son günü olan 29 Haziran Perşembe günü saat 21’00’de konser verecek olan genç Popçu Buray, ‘İstersen’, ‘Sen Sevda mısın’ ve ‘Kimsenin Suçu Yok" gibi popüler şarkılarını seslendirecek. Aynı akşam saat 22.00’de sahne alacak olan Usta Sanatçı Ebru Gündeş, festivalin final konserini gerçekleştirecek. “ÇİFTE BAYRAM YAŞAYACAĞIZ” Kemerliler ve Kemer’e gelen turistler için bu yıl da dolu dolu bir program hazırladıklarını kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ Tüm hemşerilerimizi ve yerli, yabancı  turistleri festivalimize bekliyoruz. Birbirinden ünlü sanatçılarımızla Kemer’de çifte bayram yaşayacağız. Kemerimize armağan olsun” diye konuştu.